in

Niemowlę po raz pierwszy zobaczyło siostrę bliźniaczkę mamy. Jego zabawna reakcja ogarnęła internet!

Reakcja niemowlęcia na kogoś, kogo widzi pierwszy raz na oczy, może być wyjątkowo niepokojące i stresujące.

Po tym, jak 10-miesięczny Felix po raz pierwszy spotkał siostrę bliźniaczkę swojej matki, nie był zachwycony. Nigdy wcześniej jej nie widział, ponieważ mieszkają one w odległych krajach, ale kiedy ciocia Stephanie przyjechała do nich z Kanady, Felix był w totalnym szoku – nie wiedział, co się dzieje.

Jego tata, Dainius Shileika, uchwycił ten moment na wideo i opublikował go w Internecie. Na początku wyglądało na to, że Felix był podekscytowany ich spotkaniem.

Ale kiedy ciocia wzięła go na ręce, zaczął robić śmieszne miny, jakby nie był pewien, co robić w tej sytuacji. W niektórych momentach wahał się nawet dotknąć Stephanie. Prawdopodobnie zastanawiał się, jakim cudem ma dwie mamy.

Felix jednak szybko zdał sobie sprawę, że coś jest nie tak. Stephanie nie tylko miała inny kolor włosów niż jego mama Christine, ale miała też inny zapach. Biedny Felix był bardzo zdezorientowany.

Film stał się bardzo popularny. Nie możemy sobie wyobrazić, jaką radość sprawi Felixowi obejrzenie tego nagrania, gdy już dorośnie.
 
Aby zobaczyć jego zabawną reakcję, obejrzyj wideo poniżej: