in ,

To nagranie z kotem i dzieckiem w roli głównej podbija Internet. Zobacz, co zrobił sprytny kot…

Kiedy w domu, w którym do tej pory rządził czworonóg, pojawia się małe dziecko, oczywistym jest, że cała uwaga skierowana jest na nowego członka rodziny. Zwierzak musi zrozumieć, że nie będzie już rozpieszczany jak wcześniej.

O ile psy potrafią się z tym pogodzić, to koty nie odpuszczają tak łatwo. Kot jak wiadomo, jest panem swojego domu i szybko wyczuje konkurencje. Oczywiście zaakceptuje nowego członka rodziny, pobawi się z nim od czasu do czasu i nawet pokocha go na swój sposób, ale na każdym kroku będzie podkreślać jak ważną rolę gra w tej rodzinie. Często taka zawziętość zwierzaka doprowadza do śmiesznych sytuacji, takich jak ta przedstawiona w poniższym filmiku. Dzieci z natury są bardzo ciekawskie, same muszą zbadać otaczający je świat. Pewien niemowlak postanowił sprawdzić, co kryje się w jednej z szafek. Gdy wszedł do środka, przyglądający mu się kot, zrobił nagle coś nieoczekiwanego…

To naprawdę pomysłowy zwierzak, zobacz nagranie! Kot z pewnością myślał, że w ten sposób uda mu się pozbyć konkurenta, ale jedyne, co mu się udało to wywołać uśmiech na twarzach oglądających.