fot. youtube/MALINES
in

Warszawa: dwie osoby wyskoczyły z 20. piętra ze spadochronem. Wszystko się nagrało.

Warszawa od czasu kwarantanny zmieniła się nie do poznania – z zatłoczonego, hałaśliwego miasta w cichą i bezludną przystań. Większość mieszkańców wedle zaleceń pozostaje w domach, jednak czas, jaki tam spędzają, sprzyja niecodziennym pomysłom.

Nikt nie jest w stanie przewidzieć, do czego posunie się człowiek niemogący wyjść z domu przez długi czas. Jak się okazuje, możliwości są nieograniczone, a to, na co wpadła ta dwójka z pewnością pozostanie w pamięci Polaków na długo.

W zwyczajny, słoneczny dzień dwójka osób wyskoczyła z 20. piętra. Do zdarzenia doszło na Bielanach. Wszystko zostało nagrane, a filmik bawi internautów!

Na YouTube pojawił się krótki filmik, na którym widzimy wieżowiec mieszkalny, a po chwili wyłaniające się dwie osoby. Nagranie mrozi krew w żyłach, kiedy uświadomimy sobie, że jedna z osób w pewnym momencie skacze jak gdyby nigdy nic. Przechodnie są przerażeni, ale po chwili wiadomo już wszystko… otworzył się spadochron!

Po tym, gdy pierwsza osoba spokojnie wylądowała, doszło do skoku drugiej. Po chwili oboje byli już na ziemi.

Jak się później okazało, ta dwójka to nikt inny jak zapaleńcy skoków ze spadochronem, którzy już nie mogą wytrzymać bez swojej pasji. Postanowili, że kwarantanna dłużej nie będzie im w tym przeszkadzać!

Było to niemałe ryzyko, zważając na warunki. Mimo wszystko nie przeszkodziło to tej dwójce w przerwaniu drażniącej rutyny.