in

Donald Tusk wreszcie zabrał głos w sprawie wyników wyborów – Takich słów nikt się po nim nie spodziewał

Po ogłoszeniu wyników wyborów długo nie było żadnego komentarza ze strony Donalda Tuska.

Podczas gdy niemal wszyscy celebryci i politycy już powiedzieli, co o tym sądzą, on milczał, choć wielu Polaków czekało na jego zdanie z niecierpliwością. W końcu polityk zdecydował się zabrać głos w tej sprawie.

Co Donald Tusk sądzi o wynikach wyborów?

12 lipca mogliśmy przeczytać na Twitterze polityka jedynie krótką notkę przypominającą o tym, aby pójść i zagłosować. Potem nie pojawił się żaden wpis, pomimo iż ogłoszono wyniki i wszyscy zdążyli się już wypowiedzieć na ich temat.

Tegoroczne wybory były pełne skrajnych emocji ze strony Polaków – cały kraj czekał w napięciu na to, co się stanie i kto zostanie prezydentem. Kiedy pojawiły się wyniki, pojawiła się też fala komentarzy ludzi z całego świata. Zdawałoby się, że każdy już wyraził swoje zdanie, tylko nie Donald Tusk. Co on sądzi o wynikach wyborów?

Widocznie polityk potrzebował więcej czasu na to, by się nad tym wszystkim zastanowić. We wtorek po południu pojawił się krótki wpis na Twitterze. Możemy się z niego dowiedzieć, że polityk chciałby, aby Polacy nie walczyli ze sobą nawzajem, ale ze “skorumpowaną i agresywną” władzą. Ten komentarz zaskoczył każdego.

„Nie ma złych wyborców. Nie ma też złych regionów. Jest zła, skorumpowana i agresywna władza. To ona dzieli, by rządzić. Walczmy z nią, nie między sobą” – pisze Donald Tusk na Twitterze.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!