in

Dagmara Kaźmierska pokazała się z ukochanym. Fani przecierają oczy ze zdumienia – kim jest mężczyzna?

Dagmara Kaźmierska to prawdziwa gwiazda polskiego show-biznesu. Chętnie dzieli się ze swoimi fanami prywatnymi historiami z życia – tym razem postanowiła pokazać swoją miłość. Zdjęcie, które trafiło do sieci, natychmiast spotkało się z lawiną komentarzy. Fani przecierają oczy ze zdumienia.

Gwiazda TTV jest szczera i wiarygodna od samego początku i przez to zdobyła już całą rzeszę fanów. W mediach społecznościowych często możemy zobaczyć różne chwile z jej życia w postaci zdjęć i filmików. Do tej pory jednak Dagmara Kaźmierska niewiele mówiła o swojej miłości. Teraz to się zmieni?

Fani bezustannie pytają królową życia o to, czy w jej życiu pojawił się jakiś mężczyzna. W sieci możemy znaleźć mnóstwo plotek, ale do tej pory gwiazda nie wypowiadała się na ten temat. Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają już żadnych wątpliwości.

Dagmara Kaźmierska z ukochanym

Ostatnio na Instagramie Dagmary Kaźmierskiej pojawiły się zdjęcia z salonu fryzjerskiego, w którym możemy zobaczyć ją obok dwóch mężczyzn i tortu.

„Motyle na palcach. Motyle w brzuchu. To i na torcie muszą być. Uwielbiam tych Panów. Bardzo o mnie dbają. Aczkolwiek każdy inaczej. Tort tak pyszny, że w sekundy rozpracowany” – czytamy.

Na jednym ze zdjęć gwiazda TTV czule całuje jednego z mężczyzn. Kim jest ukochany? Tego póki co nie wiemy. Jedynym faktem, który jest znany to jego imię – Piotr.

Jakiś czas temu Piotr pojawił się już na zdjęciu z Dagmarą. Wtedy gwiazda dodała bardzo wzruszający opis:

„Czasem los przyciągnie do siebie całkowicie obcych sobie ludzi, którzy po godzinie czują jakby byli rodzeństwem. Nasze przypadkowe spotkanie nieco zmieniło nam życie. Ale jak to mówią – NIE MA PRZYPADKOWYCH SPOTKAŃ” – pisała.

Pod najnowszym zdjęciem możemy zobaczyć komentarz Piotra, który w krótkim komentarzu w języku angielskim pisze: „Kocham Cię”.

Fani gratulowali Dagmarze – dobrze, że w jej życiu miłosnym zaczyna się układać!

Źródło: Instagram, Lelum