in

Cyrkowa małpa uratowana po 8 latach w łańcuchach. Zobacz jej pierwsze spotkanie z nowym przyjacielem.

Po ośmiu latach życia spędzonych z kołnierzem przymocowanym do metalowego łańcuszka zestresowana małpka z cyrku, Pepe, wreszcie została uwolniona!

Na początku była ostrożna i nieufna wobec ludzi, ponieważ nie miała pojęcia, jak się zachować. Ale ponieważ była niesamowicie samotna, przywiązała się do ratowników. Szybko zaufała im i nabrała przekonania, że nie zrobią jej krzywdy.


 
Cyrkowe życie jest przykre dla zwierząt i musiało minąć sporo czasu, zanim Pepe przekonał się, że jeśli popełni błąd, nie zostanie ukarany przez swoich ratowników. W końcu dostosował się do nowego stylu życia. Ale wciąż był samotny. Jego ratownicy wiedzieli, że potrzebuje partnerki, z którą mógłby się związać. Szukali kogoś wyjątkowego dla Pepe, aż wreszcie przedstawiciele dzikiej fauny i flory w Peru odkryli małpy pajęcze używane do rozrywki w restauracji.


 
Stworzenia zostały uratowane, a jedna z nich była samicą! Była wspaniała, miła i potencjalnie dobrze pasowała do Pepe. Kiedy Valerie przybyła do ośrodka ratunkowego, ona i Pepe byli początkowo oddzieleni od siebie, aby mogła dostosować się do jej nowego otoczenia, a Pepe mógł oswoić się z przebywaniem w pobliżu innej małpy. Ale, gdy zwierzęta w końcu stanęły obok siebie, szybko stało się jasne, że to będzie miłość.
 
Zobacz jak Pepe, przystosowywał się do nowego życia w filmie poniżej i jak jego smutek zamienia się w radość na twoich oczach!