fot. twitter
in

Zauważyli to, gdy Putin wychodził z samolotu. W sieci aż zawrzało.

Trwa kolejny dzień ataku Rosji na Ukrainę. Nasi sąsiedzi dzielnie bronią swojej ojczyzny. Co w tym samym czasie dzieje się z Władimirem Putinem? Jak wynika z doniesień mediów, jest z nim coraz gorzej.

Wyjazd prezydenta Rosji do Iranu stał się na to kolejnym dowodem. Moment jego wyjścia z samolotu obiegł już całą sieć. Na nagraniu można zaobserwować, że Putin kuleje. Widzimy to wyraźnie, gdy zamierza podać rękę irańskiemu ministrowi ds. ropy naftowej Javadzie Oviji.

Choroby Władimira Putina

Nasuwa się pytanie: z jakim urazem nogi mamy do czynienia w tym przypadku? Istnieje prawdopodobieństwo, że doszło do zwyczajnego zdrętwienia na skutek długiego lotu, jednak internauci podejrzewają, że przyczyna jest zupełnie inna.

Wiele osób jest zdania, że przywódca Rosji cierpi na chorobę Parkinsona. Mogą wskazywać na to wcześniejsze sytuacje – sposób, w jaki trzymał się stołu czy też mimowolne ruchy stopą.

„Patrzymy na Władimira Putina bardziej sercem i własnymi emocjami. Na zimno trudno ocenić jego stan zdrowia. Choć mamy swoje zdanie na ten temat” – powiedział dr Michał Sutkowski w rozmowie z naTemat.

„Oczywiście człowieka, który inicjuje wojnę, tego typu wojnę oceniamy jako kogoś, kto do końca nie może być zdrowy. Natomiast są to dywagacje niemedyczne, takie ludzkie” – podkreślił.

Oprócz tego podejrzewa się prezydenta Rosji o przyjmowanie sterydów, a także o to, że przeszedł on wiele operacji z zakresu medycyny estetycznej.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!