Zdjęcie ilustracyjne freepik.com
in

Miał 3 lata, gdy jego mama nagle zaginęła. 23 lata później remontując dom, odkrył okrutną prawdę

Syn nie wiedział, gdzie jest jego matka. Bonnie Haim z Jacksonville zaginęła w 1993 roku, kiedy był jeszcze dzieckiem. Wszystko wyszło na jaw, gdy jako dorosły mężczyzna uznał, że pora przeprowadzić remont domu.

Kobieta nie miała zamiaru dłużej być ze swoim mężem. Nie było to żadną tajemnicą. Zamierzała się wyprowadzić i o tym wiedzieli wszyscy, jednak pewnego dnia po prostu zniknęła, nie mówiąc nic. Syn miał wtedy tylko 3 lata i dopiero w 2014 roku udało mu się dowiedzieć, co tak naprawdę się stało.

Wstrząsająca prawda wychodzi na jaw

Bonnie Haim od dłuższego czasu chciała się wyprowadzić, aby już nigdy więcej nie musieć widzieć swojego męża na oczy. Zanim to jednak zrobiła, założyła w banku tajne konto, o którym dowiedział się małżonek. Kazał je natychmiast usunąć. Jak czytamy na portalu „Oxygen”, amerykanka nie zamierzała jednak rezygnować ze swojego planu.

Postanowiła przekazać swojej przyjaciółce około 1,2 tys. dolarów, aby je przechowała. Ostatecznie kobieta znalazła mieszkanie i wpłaciła za nie później kaucję. Miała się przeprowadzić 23 stycznia 1993 roku, gdy Michael Haim uda się w podróż służbową. Tak się jednak nie stało.

Bonnie ostatni raz była widziana 6 stycznia 1993 roku. Dzień wcześniej powiedziała przyjaciółce, że pokłóciła się ze swoim mężem. Znajomi Bonnie zaczęli się martwić.

Policja wkroczyła do akcji. Po kilku godzinach udało się znaleźć torebkę należącą do kobiety w koszu na śmieci 8 km od jej domu. Samochód Bonnie był zaparkowany na parkingu lotniska. Michael tłumaczył, że żona wyszła z domu i więcej jej już nie widział.

3-letni synek Aaron stwierdził przy policjantach, że „tatuś skrzywdził mamusię”. Wiarygodność dziecka podważyli jednak dziadek i ojciec Bonnie. Brak dowodów sprawił, że Michael nie został oskarżony o to, że skrzywdził swoją żonę.

20 lat później dorosły Aaron postanowił wyremontować rodzinny dom. Kiedy koparka przekopywała ogródek, z betonowego dna basenu wyłonił się worek ze zwłokami Bonnie.

Ojca Aarona w 2019 roku skazano na dożywocie. Aż ciężko uwierzyć w to, że prawda przez tyle lat była zatajana…

W poniższym filmiku z kanału Youtube „Opowieści Kryminalne” dowiecie się nieco więcej o tej historii:

Źródło: dailymail.co.uk