in

Staruszka z psem dołączyła do ulicznego wykonawcy. Przechodnie nie spodziewali się takiego widowiska

Nie każdy ma możliwość tańczyć w tłumie, jakby „nikt nie patrzył”. Jednak z pewnością niezwykle inspirującym wydarzeniem jest patrzenie na kogoś, kto jest na tyle odważny, by to zrobić.

Kiedy tłum zebrał się, by obejrzeć ulicznego wykonawcę w Brukseli, skończyło się to czymś więcej niż darmowym występem. To wszystko dzięki starszej kobiecie, która nigdy nie straciła ducha.

Beatboxer o nazwie Power Beat ustawił swój głośnik na środku zatłoczonego placu – gotowy do pokazu dla publiczności.
Ludzie zatrzymywali się z zaciekawieniem, kiedy kończył przygotowania. Ale podczas gdy większość osób stało w oddali, z tłumu wyróżniała się jedna kobieta, która wydawała się być bardzo chętna do rozrywki.

„Babcia” miała na sobie kwiatową sukienkę i trencz, a w ręku trzymała smycz pudla. Podczas gdy kobieta wybrała się na spacer, najwyraźniej założyła swoje buty do tańca.
Zaczęła machać rękami do rytmu Power Beat, który przygotowywał się do startu. Właśnie wtedy muzyk wyciągnął harmonijkę, aby rozpocząć swój występ na mikrofonie i zaczęła się prawdziwa zabawa.

Babcia była gotowa do tańca
Ruszała głową w rytm muzyki i ruszała się w stylu Vouge. Następnie pokazała wszystkim mały jig, podskakując na kostce z rękami na biodrach.

Pies stał cierpliwie, podczas gdy jego właścicielka tańczyła. Wygląda na to, że nie pierwszy raz był świadkiem takiego wydarzenia.

Power Beat stanął nieco bliżej kobiety, która okazała się wielką fanką tego typu muzyki. Razem zabawiali tłum, który wydawał się pokochać tego rodzaju show. Bo jak mogłoby im się to nie podobać?
Niektórzy ludzie przestają robić rzeczy, które kochają, gdy się zestarzeją lub ich ciało nie pozwala im na pielęgnacje hobby. Jednak ta babcia pokazuje, że nigdy nie jest się za starym na robienie tego, co się kocha.

Kontynuowała ruchy głową, wyrzucała ramiona i biodra i wykonywała wiele innych uroczych ruchów. Babcia czuła się niczym ryba w wodzie.

Zanim pomyślisz, że babcia się zmęczyła, szybko okaże się, że ma jeszcze więcej asów w rękawie! Wypuszcza smycz swojego psa, aby za chwilę wykonać taniec na czworaka.
Jeśli ktoś by tego nie nagrał, ciężko byłoby w to uwierzyć. Ta kobieta zachowywała się jakby była w swoim żywiole.

Pod koniec utworu Power Beat nachylił się, by być bliżej poziomu kobiety. Razem wykonali wielki finał dla publiczności. Dziesiątki nieznajomych wiwatowało w odpowiedzi na występ. Zdecydowanie nie było to coś, co widuje się każdego dnia.
Potem kobieta wstaje i żegna się z wykonawcą. Następnie odchodzi w stronę tłumu, jakby nic się nie stało.

Umiejętności taneczne babci są naprawdę inspirujące. Nagranie z występu zostało obejrzane na Youtube ponad 11 milionów razy.
To scena, która z pewnością uprzyjemni twój dzień. Nagranie możesz obejrzeć poniżej: