fot. Youtube/Andrea Bocelli
in

Andrea Bocelli śpiewa w romantycznym duecie ze swoją piękną żoną, wzruszając publiczność do łez

Andrea Bocelli otrzymał niezliczoną ilość nagród za swój niesamowity głos i zachwycił publiczność z całego świata. Ale pośród wszystkich zapierających dech w piersiach jego duetów brakowało jednego. Ten brakujący element został w końcu uzupełniony, kiedy Andrea wystąpił wraz z żoną Veronicą Berti na kameralnym koncercie.

Chociaż związek Andrei i Veroniki zaczynał się jako czysto zawodowy, ponieważ była jego menadżerem, sprawy szybko się potoczyły się poza blaskiem reflektorów. Poznali się na płaszczyźnie bardziej osobistej – i wkrótce stało się jasne, że będą razem na zawsze.

Rozwiedziony Andrea był sceptyczny wobec małżeństwa, więc czekali ponad dziesięć lat, zanim się pobrali. Ale kiedy wzięli ślub, Andrea powiedział E Newsowi, że był szczęśliwy mogąc uczynić Weronikę swoją żoną przed Bogiem, ich bliskimi i przyjaciółmi.

Weronika i Andrea nie tylko mają niewiarygodną ilość miłości dla siebie nawzajem, ale także doskonale komponujące się głosy.

Kiedy skończyli śpiewać „Qualche Stupido”, wszyscy patrzyli ze łzami w oczach i wiwatowali. Miejmy nadzieję, że widzowie zdawali sobie sprawę, jak wyjątkowa jest ich piosenka i jak wiele to znaczy dla Andrei.
Posłuchaj występu Andrei i Veroniki poniżej. To bardzo utalentowana rodzina!