in

Gdy 13-latek zdradził, co zaśpiewa, nikt nie wierzył, że mu się uda. Po chwili jury zerwało się z krzeseł…

Gdy trzynastolatek Abu wyszedł na scenę programu ,,The Voice Kids Belgia” poczuł na sobie ogromną odpowiedzialność.

Zdawał sobie sprawę z tego, że repertuar, który wybrał, nie należał do najłatwiejszych. Jednak mocno wierzył w to, że uda mu się przekonać do siebie jury. Z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać artystki, jaką jest Celine Dion. Jej utwory to już legenda!

Kiedy więc Abu powiedział, że będzie śpiewać jej piosenkę ,,My Heart Will Go On” z filmu Titanic, wszyscy mieli wątpliwości, co do tego, czy uda mu się to zrobić. Jednak chłopiec doskonale wiedział, że ta piosenka jest stworzona dla niego.

Ten utwór należy do niezwykle emocjonalnych i ciężko zaprezentować go ,,po swojemu”. To, co zrobił Abu, to nie lada wyczyn! Jest to dowodem na to, że ma naprawdę ogromny dar.

Kim tak właściwie jest ten utalentowany trzynastolatek? Nazywa się Abobaker Rahman. Musiał uciekać z Afganistanu przed wojną i jednocześnie udać się w pogoń za swoimi marzeniami. Jego występ pokazuje, że jak najbardziej sprostał temu zadaniu.
 
W żadnym razie nie zawiódł jury. To, jak bardzo było widać zachwyt na ich twarzach, mówi samo za siebie. Koniecznie zobacz to na poniższym nagraniu. Jesteśmy przekonani, że sama Celine Dion także byłaby zachwycona, słysząc występ tego chłopca! A wy? Jak sądzicie? 🙂