fot. tiktok/milina_gatta
in

Ona ma 76 lat, a on 19. Przekazali, że spodziewają się dziecka

Pewna para wywołała niemałe zamieszanie swoim oświadczeniem. Giuseppe D’Anna, który jakiś czas temu skończył 19 lat, przyznał, że będzie mieć dziecko ze starszą o ponad 50 lat kobietą. Użytkownicy TikToka nie mogli uwierzyć w to, co usłyszeli.

Czy to tylko żart? Co na to internauci? Znamy szczegóły.

57 lat różnicy

Nie od dziś wiadomo, że miłość nie pyta o wiek. W niektórych przypadkach ta różnica bywa naprawdę diametralna. Tym razem mowa aż o 57 latach różnicy…

Para chętnie dzieli się swoim życiem codziennym na TikToku. W ostatnim czasie przekazali, że będą mieć upragnione dziecko. Oświadczenie spowodowało prawdziwą burzę. Wielu internautów stwierdziło, że Giuseppe „poleciał na kasę starszej pani, która mogłaby być jego babcią”. Nie wierzą w to, że łączy ich prawdziwe uczucie.

@milina_gatta

♬ suono originale – video_neomelodici

„Chwila, to nie dzieje się naprawdę” – czytamy w komentarzach.

„Kibicuję miłości, ale nie wiem, chyba są jakieś granice, są czy nie?” – dodaje ktoś inny.

Czy oświadczenie pary pokrywa się z prawdą, czy jest to po prostu żart? Internauci są podzieleni, jedni wierzą w ich miłość, ale nie sądzą, by była to przemyślana decyzja, biorąc pod uwagę wiek kobiety, a inni twierdzą, że to totalny żart i chęć wybicia się na portalu społecznościowym. Zakochani jednak wciąż publikują kolejne nagrania, w których można usłyszeć o ich wspólnym dziecku.

@milina_gatta

It’s a 💝🤝🏻💙

♬ Halo – Beyoncé

Jaka jest prawda?

Mężczyzna całkiem niedawno udzielił wywiadu i przyznał, że bardzo kocha Milinę… ale nie jest to miłość romantyczna, ponieważ 76-latka jest jego babcią. Giuseppe dodał również, że niewiele dziennikarzy zadało sobie trud, by poznać prawdę i powielało nieprawdziwe informacje.

„Nie spodziewałem się takiego sukcesu. Zazwyczaj nasze nagrania mają po 2 mln wyświetleń. Moim zdaniem to urosło do takiego poziomu, bo za granicą nie rozumieją, co mówimy i naprawdę myślą, że jesteśmy parą. Wiele osób się ze mną kontaktowało w sprawie możliwości udostępnienia nagrań, ale tylko jeden dziennikarz z Portugalii zapytał, czy ta historia jest prawdziwa” – wyjaśnia 19-latek.

A Ty? Jakiego jesteś zdania? Daj znać w komentarzu!

Źródło: fakt.pl, webboh.it