in

Udział w popularnym show zamienił się w prawdziwy koszmar. 25-latka wyła z bólu.

Dla Abbie Chatfield z pewnością udział w programie „I’m A Celebrity… Get Me Out Of Here!” był czymś, czego nie zapomni do końca życia. Przez ryzykowne zadanie 25-latka znalazła się w ogromnym niebezpieczeństwie. Aż ciężko uwierzyć, że miało to miejsce naprawdę!

„I’m A Celebrity… Get Me Out Of Here!” to australijski program, które stawia celebrytom różnego rodzaju nietypowe wyzwania. Dla tych, którzy na co dzień żyją bardzo komfortowo, prawdziwa walka o przetrwanie jest czymś, co nieraz nie mieści się w głowie. Niektóre z konkurencji sprawiają, że aż włos się jeży na głowie.

Możliwe, że 25-letnia influencerka Abbie Chatfield drugi raz nie zdecydowałaby się na udział w programie. Dla niej okazał się prawdziwym koszmarem. Mimo to, nie poddała się. Podczas jednej z konkurencji musiała włożyć rękę do kosza i policzyć, ile znajduje się w nim węży. Nie mogła przy tym patrzeć na gady i nie wiedziała, jakiego są gatunku.

Jeden z węży owinął się wokół przegubu ręki i ukąsił uczestniczkę. 25-latka zaczęła wyć z bólu. Jakby tego było mało, nie mogła sama wyjąć ręki z kosza.

Na pomoc ruszyli lekarze. Zbadano ją i poinformowano, że węże nie należą do jadowitych. Wszyscy spodziewali się, że Chatfield zrezygnuje z konkurencji, tymczasem ona… po tym wszystkim postanowiła ją kontynuować!

W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia. Fani są pełni podziwu, że pomimo bólu, influencerka dalej walczyła.

źródło: dailymail.co.uk