in

12 genialnych rozwiązań psich problemów, którymi właściciele ułatwili życie swoim pupilom.

Właściciel psa wie, że opieka nad nim jest wyzwaniem i wielką odpowiedzialnością.

Jednocześnie to jedno z najpiękniejszych ludzkich doświadczeń, pełne oddania i bezwarunkowej miłości.

Nawet jeśli przychodzi nam się zmierzyć z wyzwaniem jakim jest choroba, kalectwo naszego pupila, czy inne ograniczenia. Wtedy właściciel czasem musi wspiąć się na wyżyny kreatywności, by złagodzić uciążliwości i problemy swojego pupila.

Zobacz przykłady 12 kreatywnych pomysłów, które wymyślili właściciele psów, aby ułatwić życie swoim pupilom. Są wspaniałe!

1. Ten starszy pies ma bardzo krótkie łapki. Oto pomysł właścicieli by ułatwić mu wychodzenie na dwór, czy wskakiwanie na łóżko.

2. Ci panowie umieścili swoje duże psy w torbach, żeby móc przewieźć je metrem. W taki sposób obeszli niedorzeczne prawo!

3. Oto pomysł, aby uszy tych piesków nie pływały w jedzeniu!

4. Ten 80-latek chciał zabierać na krótkie wycieczki wszystkie swoje adoptowane psy, ale nie był w stanie. Wymyślił więc taki pociąg.

5. Ten właściciel zbudował specjalną maszynę, która rzuca piłeczki psu. W ten sposób nie nudzi się, gdy jest sam w domu.

6. A to pomysł by zrobić psu zdjęcie!

 
7. Ten pies ma przyczepioną do obroży tabliczkę z napisem: „Nie zgubiłem się. Odczep się.” – no może nieco dosadniej…
 

 
8. Ten właściciel skonstruował specjalny wózek dla swojego kalekiego pieska
 

 
9. Ten psiak lubi pomagać swojemu panu w prowadzeniu warsztatu samochodowego. To najsłodszy asystent, jakiego widziałam!
 

 
10. Ten pies jest niewidomy i ciągle się uderzał. Właściciele wymyślili coś, dzięki czemu poczuł się pewniej i jest bezpieczniejszy.
 

 
11. Nie zgadzali się na spanie z psem, a on tak lubi być blisko. Udało im się znaleźć kompromis.
 

 
12. Te psy skakały wysoko by zobaczyć co się dzieje za wysokim płotem. Dla ich bezpieczeństwa właściciel zamontował specjalne okna.
 

Źródło: popularne.pl