in

Oblała psa gorącym olejem, bo wszedł na jej posesję. Zachowanie zwierzaka wobec szczeniaków chwyta za serce!

Niestety wciąż słyszy się o okrucieństwie ludzi wobec zwierząt. To niewyobrażalne, co człowiek potrafi wyrządzić innej istocie, która przecież też odczuwa ból!

I chociaż kary za znęcanie się nad zwierzętami są coraz większe, niektórzy nie rozumieją, że znęcanie się nad zwierzętami jest złe. W mediach co rusz widzimy nowe informacje o pobiciu psów, strzelaniu do zwierząt i innych okrutnych zachowaniach, których nie możemy racjonalnie wytłumaczyć. Czy ten horror dla zwierząt kiedyś się skończy? Mimo iż nie lubimy czytać i oglądać nagrań ukazujących bestialstwo ludzi, warto o tym mówić, aby uświadomić innych, że problem wciąż istnieje.

Historia o bezdomnej suczce Linie chwyta za serce.
Głodny pies chodził ulicą i szukał pożywienia dla siebie a także dla swoich szczeniąt. I wtedy właśnie wydarzyła się tragedia…
Lina przechodząc przez ulicę Buenos Aires w Argentynie, szukała jedzenia, aby móc wyżywić siebie i swoje dzieci. W pewnej chwili weszła na jedno z podwórek, bo wydawało jej się, że wyczuła zapach jedzenia. Właścicielka posesji postanowiła przegonić psa, ale zrobiła to w przerażający sposób.

Kobieta oblała niewinnego zwierzaka gorącym olejem. Pies cierpiał niewyobrażalne katusze.
„Znaleźliśmy ją cała poparzoną i poranioną. Obrażenia znajdowały się głównie na plecach i głowie. Miała też poparzone oczy.” – powiedziała Carolina z Proyecto 4 Patas, która jest pozarządową organizacją zajmującą się ochroną praw zwierząt.

I chociaż ciało suczki pokryte było ranami i odczuwała ona ogromny ból, wciąż karmiła i opiekowała się swoimi maluszkami.
Zdjęcie potrafi złamać serce, ale ukazuje też niezwykłą miłość matki do dzieci.
„To zdjęcie potrafi roztopić nawet najbardziej zatwardziałe serca. Pomimo bólu, suczka nie przestała karmić swoich szczeniąt.” – powiedziała Carolina.

Z biegiem czasu, dzięki dobrym ludziom, Lina stanęła na nogi i z każdym dniem była dużo silniejsza. Mogła bez bólu opiekować się swoimi dziećmi.

Lina wychowała dwójkę wspaniałych i dzielnych psiaków, które bardzo szybko znalazły swój dom. W końcu Lina także odnalazła kochającą rodzinę.
Suczka przekonała się, że na świecie istnieją też dobrzy i kochający ludzie. Mogła zapomnieć o okrucieństwie, jakie ją spotkało i cieszyć się nowym życiem.

Poniżej zamieszczamy też filmik ze śliczną Liną:

Jeśli chcesz widzieć więcej ciekawych postów, polub nasz fanpage na Facebooku!