in

Żywy Ken zaprezentował jak wyglądał przed operacjami – Dziś jego dawni znajomi go nie poznają!

Świat celebrytów rządzi się swoimi prawami. W nim wygląd decyduje o propozycjach i pieniądzach. Dlatego i operacje plastyczne stały się normą wśród rozpoznawalnych w show biznesie gwiazd i gwiazdek.

Problem zaczyna się, gdy ktoś nie umie powiedzieć sobie dość, a zafałszowany obraz siebie ma wpływ na dążenie do niedoścignionego, stworzonego we własnej głowie, ideału.

Rodrigo Alves przeszedł już 60 bardzo inwazyjnych operacji, na które wydał 500 000 funtów i niemal każdy jest pewien, że nie powiedział ostatniego słowa.

Ostatnią i najpoważniejszą była operacja usunięcia ostatnich żeber, ponieważ Rodrigo marzył o wąskiej talii…

Choć on sam twierdzi, że skończył, i że teraz „jego ciało i dusza pasują do siebie”.

„To była długa podróż, ale jestem szczęśliwy. Minęło pięć lat, odkąd stałem się znany jako Żywy Ken. Mam świadomość tego, że jestem popularny. Wystąpiłem w sześćdziesięciu programach telewizyjnych i ośmiu filmach dokumentalnych. Odtąd będę dbał o siebie, aby zachować swój ponadczasowy wygląd. Chodzę na siłownię i prowadzę zdrowy tryb życia i być może przez długi czas nie skorzystam już z operacji”.


 
Przed pierwszą operacją Rodrigo był zwyczajnym facetem. Ale nie akceptował swojego wyglądu, pokazuje go, mimo, że nie lubił takiego siebie. Chciał być inny, wyglądać tak jak sobie wymarzył. Nie żałuje pieniędzy i bólu. Mówi, że było warto.

Mimo, że jego dawni znajomi nie rozpoznają go, a innych przeraża, Rodrigo jest dumny, że doszedł do perfekcji.
 

 
„Od małego byłem gruby, a nie pomagało mi nic”
 

 
Rodrigo zwierza się, że walczył z otyłością, ale ani dieta ani ćwiczenia nie pomagały.
 
„Mimo, że dzielę się zdjęciami z przeszłości, to uważam, że wyglądałem tam okropnie. Dziś mam to, czego od zawsze pragnąłem. Nie mogę narzekać na brak zainteresowania moją osobą. W wielu miejscach jestem bożyszczem i mam tego świadomość. Wiem też, że jestem hejtowany, ale to mnie nie interesuje”.
 

 
Wiele osób uważa, że Rodrigo przekroczył granice, ale w końcu to jego ciało i ma prawo zrobić z nim co zechce.