in

Był uroczym chłopcem. Ma za sobą ponad 1000 operacji. Dziś swoim wyglądem robi furorę!

Justin Jedlica bez wątpienia jest rekordzistą, jeśli chodzi o ilość zabiegów upiększających. Łącznie przeszedł ich ponad 1000, co sprawiło, że został okrzyknięty przez ludzi „Żywym Kenem”. Do sieci trafiły zdjęcia, które mówią same za siebie. Niewiarygodne, jak chłopak wyglądał kiedyś!

W Internecie możemy znaleźć mnóstwo metamorfoz, ale ta bezapelacyjnie pobiła wszystkie inne!

„Żywy Ken” dziś i kiedyś

Już w wieku 14 lat chłopak marzył o tym, żeby poddać się operacji plastycznej. Nie podobał mu się jego za duży nos. Marzenie udało się spełnić niedługo po osiągnięciu pełnoletniości. Z czasem liczba operacji wymknęła się spod kontroli.

Justin Jedlica ma obecnie 40 lat. Przeszedł ponad 1000 zabiegów upiększających, aby wyglądać tak, jak chce. O swojej drodze do „ideału” opowiedział w programie „This Morning”.

Mężczyzna nie boi się podejmować tak drastycznych kroków. Lubi zmiany w swoim wyglądzie i nie zamierza z tego rezygnować. Zdradził prezenterom, że jest pierwszą osobą na świecie, która przeszła 3-częściowe implanty barkowe i 4-częściowe implanty pleców, a także 8-częściowe implanty nogi. Jeden z implantów zaprojektował własnoręcznie.

Prowadzący zapytał mężczyznę, czy aby na pewno nie jest uzależniony od poprawiania swojego wyglądu. Justin twierdzi, że absolutnie i mówi o sobie „pionier”.

„Dla mnie to stało się poszukiwaniem siebie. Jestem artystą, a operacje to wyraz tego, co uważam za piękne – niekoniecznie tego, co kultura zachodnia podyktowała jako piękno” – tłumaczył Justin na wizji.

Justin zapragnął wyglądać jak Ken… i udało mu się! Ile łącznie kosztowały wszystkie operacje, dzięki którym cel został osiągnięty? Ponad milion dolarów! Justin podkreśla jednak, że spora część operacji była „darmowa” – lekarze uznali po prostu, że mężczyzna zrobi im świetną reklamę.

Jak na „Żywego Kena” patrzą ludzie? Oczywiście nie wszyscy są w stanie to zrozumieć. Mężczyzna jednak jest zadowolony z tego, co osiągnął i nie zamierza przejmować się tym, że komuś może się to nie podobać.

Źródło: o2.pl