in

Gdy wychodzi na ulicę, budzi przerażenie wśród mieszkańców. Poznaj Lulu, żywą lalkę z Japonii.

Wiele dziewcząt próbuje osiągnąć wizerunek lalki. Noszą sztuczne rzęsy, przesadnie duże oczy i ubrania dla lalek. Taki trend jest szczególnie popularny w Japonii. Jednak największe podobieństwo do lalki osiągnęła 23-letnia japońska Hitomi Komaki, której wizerunek jest uderzający, ale jednocześnie nieco przerażający realizmem.

Po raz pierwszy mieszkańcy Japonii mogli tego lata zobaczyć na swoich ulicach żywą lalkę. Patrząc na zdjęcia dziewczyny, która przyjęła pseudonim Lulu Hashimoto dla swojego wizerunku, trudno zgadnąć, że jest to żywa osoba.

Hitomi z zawodu jest projektantką, ale od dzieciństwa pasjonuje się lalkami. Robi je ręcznie od ponad 9 lat. Ale zdecydowała się sama zmienić w lalkę około 2 lata temu. Zdradza, że „Lalka życia” – jest wynikiem wspólnej pracy zespołu Nukopan. Tworzą kostiumy dla lalek i maski na twarz, które projektantka naprawdę polubiła i zaprosiła ich do wspólnej pracy nad „modelem lalki”. Eksperyment był tak udany, że Lulu stała się gwiazdą Internetu.

Teraz Hitomi rzadko widuje się bez maski lalki na twarzy. Ten obraz przypadł do gustu wielu, a teraz Instagram Lulu ma prawie 30 tysięcy subskrybentów.

Sama Hitomi jest pewna, że ​​stworzyła nowy sposób noszenia maski dla lalek, a wkrótce stanie się tym samym atrybutem kobiecego piękna, co sztuczne paznokcie lub rzęsy.

W tej chwili zostało już złożonych kilka zamówień na produkcję tej samej maski.

Jeśli chodzi o przyszłe plany Hitomi, dziewczyna zamierza wydać swój pierwszy teledysk. Jest pewna, że ​​Lulu okaże się prawdziwą gwiazdą popu.

Źródło: Instagram