in

Chciała stać się lalką Barbie i powiększyła sobie wszystko, co się dało. Jest nie do poznania!

Pewna kobieta zrobiła wszystko, aby tylko wyglądać jak lalka Barbie. Dziś z pewnością każdy przyzna, że jej się to udało. Niewyobrażalna ilość zabiegów, które przeszła, przybliżyła ją do „ideału”, jaki miała w swojej głowie.

W sieci pojawiły się zdjęcia, które od razu przykuły uwagę internautów. Ciężko przejść obok nich obojętnie.

Powiększyła sobie wszystko, co się da

Nie ma wątpliwości co do tego, że każdy z nas ma kompleksy i coś by w sobie zmienił, jednak z jakiegoś względu jeszcze nie zdecydował się na tak poważny krok.

Są osoby, które nie zamierzają latami patrzeć na siebie w lustro i denerwować się z powodu zbyt dużego nosa czy też za małych ust. Zabiegi medycyny estetycznej to coraz bardziej popularna metoda na to, by czuć się lepiej w swojej skórze.

Nie ma wątpliwości co do tego, że taką właśnie osobą jest Anastasi Po­kre­sh­chuk z Ukrainy, która nie potrafi już zrezygnować z poprawiania swojej urody. Trzeba przyznać, że to uzależnia, bo zawsze znajdzie się „jeszcze coś”, co będzie wymagać zmiany. Szybko może to jednak doprowadzić do naprawdę sztucznego i niezbyt atrakcyjnego wyglądu.

Podobna historia dotyczy 20-letniej Jessy Bunny z Niemiec, która przez dwa lata poddawała się różnego rodzaju zabiegom mającym ją „poprawić”. Zmieniła się w żywą lalkę Barbie, a jej zdjęcia wywołują prawdziwą burzę w sieci.

Rodzice dziewczyny nie byli zadowoleni z tego, jaką drogę obrała. Zaczęli jej nawet zabraniać bawienia się lalką, ponieważ uznali, że źle to na nią wpływa:

„Moi rodzice nie lubili, kiedy chciałam wyglądać bardziej kobieco. Zbesztali mnie za makijaż i stylizację włosów. I zawsze starałam się rysować i zachowywać się jak dziewczyna.” – zdradza Jessy.

20-latka, gdy tylko zaczęła dorosłe życie, od razu zdecydowała się na rozmaite zabiegi i operacje mające przybliżyć ją do ideału. Ma powiększone pośladki, piersi i usta. Nikt w Europie nie posiada większych implantów! To jednak nie wszystko – co Jessy ma w planach?

„Chcę zamienić swoje ciało w lalkę Barbie z ekstremalnymi ustami, ekstremalnymi piersiami i ekstremalną pupą.”

Na Instagramie ma mnóstwo obserwujących, którzy wciąż zachwycają się jej wyglądem.

„Jesteś przepiękna.”

„Twoje zdjęcia zapierają dech w piersiach.” – czytamy w komentarzach.

Jessy Bunny przyznała, że operacje i zabiegi kosztowały około stu tysięcy złotych. Co sądzicie o jej obecnym wyglądzie?

Źródła: www.o2.pl, www.se.pl, www.mirror.co.uk / Foto: instagram/jessy.bunny.official