fot. tiktok @hellacougar
in

52-latka spotyka się tylko z 20-latkami. Nie do wiary, jak ich „zdobywa”

52-letnia Patsy Mennuti nie ukrywa swojego zamiłowania do młodszych mężczyzn i często uczestniczy w imprezach dla studentów, szukając potencjalnych partnerów.

Choć jej styl życia wywołuje mieszane uczucia, kobieta uważa, że wiek to tylko liczba, a ona sama czuje się młoda i atrakcyjna. Patsy nie zamierza żyć się w stałym związku – woli randkować z młodszymi mężczyznami i cieszyć się swobodą.

Nietypowe życie 52-latki

Na TikToku kobieta opowiedziała swoją historię i udziela innych kobietom oraz mężczyznom rad, którzy chcą wejść w relację ze starszą kobietą. Mimo negatywnych opinii, które czasem spotykają ją w internecie, Patsy nie przejmuje się hejtem i cieszy się życiem zgodnie ze swoimi preferencjami.

Pomimo prób korzystania z aplikacji randkowych, Patsy nie odnalazła tam szczęścia. Jej konto zostało nawet zablokowane.

„Myślę, że mężczyznom wydaje się, że jestem oszustką, kiedy widzą mój profil. Myślę też, że to dlatego, że być może rozpoznają mnie z mediów społecznościowych i nie ma mowy, abym była na Tinderze” – wyjaśnia Patsy.

Kobieta częściej decyduje się na uczestnictwo w imprezach studenckich. Pojawiła się na jednym z takich spotkań w koszulce z napisem „kuguarzyca”. Chociaż jej styl życia wywołuje kontrowersje, Patsy nie zamierza zmieniać swojego podejścia.

@hellacougar This cougar is just warming up #cougar #cougartok #frat #fratparty #collegegirls #greeklife #college ♬ Pretty Boy Swag – Soulja Boy

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!