in

Rowerzysta potrącił chłopców, więc zwrócili mu uwagę. Jego reakcja wywołuje ciarki na plecach!

Zdarza się, że rowerzyści nie uważają na drodze i przez to dochodzi do wypadków – co niektórzy nie okazują skruchy i nie potrafią przyznać się do winy, aż ma się wrażenie, że doprowadzili do wypadku z premedytacją.

Pewien mężczyzna, jadąc na rowerze, potrącił trójkę nastolatków. Chłopcy zwrócili mu uwagę, w żadnym razie nie spodziewając się tak agresywnej reakcji. Policja aktualnie poszukuje sprawcy.

Rowerzysta pilnie poszukiwany przez policję

Mężczyzna jadący na rowerze jechał z tak dużą prędkością, że potrącił młodych ludzi. Gdy chcieli go upomnieć, rzucił się na nich – doszło do pobicia chłopców w wieku 13 i 14 lat. Wszystko zostało nagrane przez jednego z nastolatków, który chciał mieć niezaprzeczalny dowód na to, co miało miejsce.

Całe szczęście, nie stało się im nic poważnego, jednak mężczyzna odpowie za to, co zrobił. Jest on poszukiwany przez policję.

Jak informuje Fakt, mężczyzna nie miał zahamowań i chłopcy dostali od niego liczne ciosy z pięści. Nie zrobili mu nic złego – chcieli tylko po ludzku zwrócić uwagę, żeby następnym razem bardziej uważał na drodze. Tożsamość mężczyzny póki co pozostaje nieznana.

Policja apeluje o pomoc

Wszystko to miało miejsce 17 czerwca 2020 roku w Gdańsku przy ul. Angielska Grobla. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia i teraz jest pilnie poszukiwany – na YouTube pojawiło się krótkie nagranie i apel policji o pomoc w znalezieniu rowerzysty.

„Świadkowie oraz osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu Śródmieście przy ul. Długa Grobla 4, tel. 47 741 34 22.”

To wprost nie do pomyślenia, że mężczyzna mógł się tak zachować. Mamy nadzieję, że zostanie odpowiednio ukarany.

źródło: o2.pl