fot. tiktok/@middlespoonpodcast
in

Jest w związku z mężem i chłopakiem jednocześnie. „Świat zwariował”

Miłość może mieć wiele twarzy, a jedną z nich jest poliamoria. Sarah, znana w sieci jako @middlespoonpodcast, jest jednym z przykładów osób żyjących w takim związku. Prowadzi ona profil na TikToku, gdzie pokazuje swoje życie z mężem Ryanem i chłopakiem Ronnie.

Związek poliamoryczny

W takim układzie wszystkie strony świadomie decydują się na to, by ich relacje były związane z kimś jeszcze. Poliamoria jest często niezrozumiana przez otoczenie, ale Sarah twierdzi, że to jej nie przeszkadza.

@middlespoonpodcast Replying to @ustaaji1 I feel like Julia Roberts in Pretty Woman #polyamory #polyamorous #polyamorytiktok #polyam #polyamtiktok #polytok #enm #ethicalnonmonogamy #kitchentablepoly #ktpoly #middlespoonpodcast #middlespoon #polyamorous #polyamory #poly #pottymouthsarah ♬ Savage – Megan Thee Stallion

Sarah i jej partnerzy są zadowoleni ze związku. Wszyscy doskonale się dogadują i nawet spędzają wspólne czas na romantycznych kolacjach. Mąż tiktokerki chwali zdolności kulinarne jej chłopaka, a ten docenia u Ryana jego miłość i szacunek do żony.

Mimo to, ich związek wzbudza wiele kontrowersji i krytyki.

„Wolałabym być sam do końca życia, niż tak żyć”
„Wydaje się, jakby oboje faceci to akceptowali, a pewnie w głębi duszy są gotowi się poddać”
„Świat zwariował”
– komentują internauci

Sarah jednak nie przejmuje się opiniami innych i mówi, że ona i jej partnerzy czują się szczęśliwi w takim układzie.

Źródło: nypost.com