in

Związek 8-latki z 13-latkiem wywołał prawdziwy skandal. Zdjęcia, które publikują, mówią same za siebie.

W sieci możemy znaleźć mnóstwo szokujących rzeczy. Nie ma wątpliwości co do tego, że jedną z nich jest informacja o związku 8-letniej modelki z 13-letnim blogerem. Para dodaje odważne zdjęcia, które wywołują oburzenie wśród internautów. Większość z nich jest zdania, że dzieci na pewno nie łączy jedynie platoniczna relacja.

Związek, który odbił się głośnym echem

Milanie to 8-letnia dziecięca modelka. Na Instagramie śledzi ją ponad 500 tys. osób. To, że dodaje tam zdjęcia w pełnym makijażu, już raczej nikogo nie zdziwi. Zdziwi jednak fakt jej związku z 13-letnim blogerem. W sieci nie brakuje odważnych zdjęć pary, które poruszyły opinię publiczną, a nawet ukraińskie władze.

Pasha Pai to 13-latek i popularny bloger. Zdjęcia „pary” wywołują wiele skrajnych emocji.

Można by stwierdzić, że w dziecięcym zakochaniu nie ma nic złego. Niestety zdjęcia influencerów, którzy przybierają dziwne pozy, świadczą tylko o jednym.

Rzecznik praw dziecka Mykoła Kułeba jest zdania, że to niedopuszczalne i skierował tę sprawę na policję. Oprócz tego, że związek wywołuje skrajne emocje wśród dorosłych, może źle wpływać na dzieci obserwujące swoich rówieśników.

Wielu internautów zadaje sobie pytanie: gdzie są rodzice? Mama 8-latki stwierdziła w jednym z wywiadów, że „to ich życie” i prosiła o „niewtrącanie się”.

Policja jednak uważa, że to „niekoniecznie prywatna sprawa”. Mama Melanie została już przesłuchana. Oskarżono ją o przygotowywanie i rozpowszechnianie pornografii.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: WP Kobieta