in

61-latka planuje ślub z… 24-latkiem! Internauci nie pozostawili na parze suchej nitki.

Nie ma wątpliwości co do tego, że duża różnica wieku między zakochanymi często wiąże się z brakiem akceptacji ze strony innych, szczególnie w chwili, gdy wynosi ona… 37 lat! Tak właśnie było w przypadku Cheryl i Qurana. To bardzo udana para, jednak każdego dnia musi mierzyć się ona z hejtem.

24-letni Quran McCain i 61-letnia Cheryl McGregor spotkali się pierwszy raz w 2012 roku. Wtedy mężczyzna był piętnastolatkiem i pracował w Georgii w restauracji fast-food. Menadżerem Qurana był syn Cheryl. Kobieta często wpadała coś zjeść lub sprawdzać, czy pracownicy dobrze wykonują swoje zadania. Nastolatek po jakimś czasie odszedł z pracy i wydawałoby się, że już nigdy więcej nie spotka Cheryl.

Miłość, której inni nie akceptują

Jak jednak wiadomo, życie pisze różne scenariusze. Do ponownego spotkania doszło w 2020 roku. Kobieta zaczęła kręcić filmy na TikToka z Quranem. Szybko się do siebie zbliżyli i chcieli spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Mężczyzna jest zdania, że dziś są parą, bo „połączyli się całkowicie na poziomie duchowym”.

Warto wspomnieć, że jedno z dzieci Cheryl jest starsze od 24-latka. Dla niego nie ma to jednak żadnego znaczenia. Oboje są zadowoleni ze swojego związku niemal w każdym jego aspekcie.

Cheryl podkreśliła w rozmowie z mediami, że tego jej właśnie brakowało w życiu – młody mężczyzna daje jej wszystko to, czego do tej pory nie miała:

„Nie miałam tego z nikim innym. Jest bardzo emocjonalny i to jest coś, z czym wcześniej się nie spotykałam — wszyscy mieli w sobie dużo gniewu. A on naprawdę o mnie dba.”

Para musi jednak mierzyć się z ogromnym hejtem. Niemal każdego dnia złośliwe komentarze są kierowane w stronę 24-latka i 61-latki. Internauci nie potrafią zrozumieć, jak w ogóle taki związek jest możliwy.

„Każdego dnia ktoś ocenia jej wygląd. Nazywają ją „zombie”, „chodzącym trupem”, „zabójcą krypty”, „dlaczego ją wykopałeś”, „zabierz ją z powrotem do domu opieki” – żali się Quran.

Miłość jednak pozostaje niewzruszona i nie zważa na żadne przeszkody. Niebawem ma się odbyć ślub tej szczęśliwej pary.

Źródła: www.dailymail.co.uk, www.ofeminin.pl