fot .youtube/iris Mohamed
in

83-latka wzięła ślub z 45-letnim mężczyzną. Teraz żałuje jednej rzeczy

Zaskakujący związek Iris, w wieku 83 lat, i Mohameda, który miał zaledwie 38 lat, niestety dobiegł końca. Historia miłosna, która rozpoczęła się na internetowym forum, zyskała ogromne zainteresowanie mediów, dzięki niemałej różnicy wieku między partnerami.

Niezwykła miłość na forum internetowym

W 2019 roku Iris i Mohamed spotkali się na forum internetowym. To był moment, kiedy ich miłość rozkwitła niemal natychmiast. Mohamed, po zaledwie dwóch tygodniach, otwarcie wyznał swoje uczucia do starszej kobiety. Ta rewanżowała mu tymi samymi uczuciami, co zaowocowało kilka miesięcy później spotkaniem w Kairze. W listopadzie 2020 roku, mimo sprzeciwu rodziny Iris, para wymieniła śluby małżeńskie.

Media huczały, a oni dzielili się swoją miłością

Związek Iris i Mohameda zrobił furorę w mediach. To nie była zwykła historia miłosna, ale ta, która zaskoczyła wszystkich ze względu na zaskakującą różnicę wieku między partnerami. Korzystając z platformy YouTube, para dzieliła się szczegółami swojego życia i swoją niezłomną miłością.

Podczas swojego wystąpienia w programie „This Morning”, Iris otwarcie poruszyła temat swojego życia seksualnego. Szokująco przyznała, że przed spotkaniem z Mohamedem przez 27 lat żyła w celibacie. W 2021 roku Mohamed przeprowadził się do Wielkiej Brytanii, co umożliwiło parze wspólne życie.

Niespodziewane zakończenie historii miłości

Niestety, pomimo początkowego entuzjazmu, związek Iris i Mohameda zaczął się sypać. W wywiadzie dla „Daily Mail” Iris ujawniła, że wyrzuciła Mohameda z domu z powodu trudności w komunikacji. Kiedy zaczęli mieszkać razem, ich różnice stały się wyraźniejsze. Mohamed był małomówny, co irytowało rozmowną Iris. Dodatkowo, kobieta skarżyła się, że jej mąż nie pomagał jej w obowiązkach domowych, co prowadziło do jej ciągłego zmęczenia.

Po pewnym czasie Iris wyznała, że żałuje, iż nie posłuchała swojej rodziny i sama przekonała się, że związek z Mohamedem był błędem. Jednak jest przekonana, że Mohamed nie poślubił jej tylko dla wizy. Po planowanym rozwodzie Mohamed może stracić prawo pobytu w Wielkiej Brytanii.

„Lepiej mi bez niego i żałuję, że nie posłuchałam mojej rodziny i przyjaciół, ale co się stało, już się skończyło.” – mówi 83-latka.

Iris wyznała, że nie ma zamiaru szukać nowego partnera, ale zamierza skupić się na sobie. Podczas rozmowy z „Daily Mail” przyznała, że jej pierwszy mąż był najlepszy.

„Teraz zdaję sobie sprawę, że mój pierwszy mąż był najlepszy ze wszystkich. On już nie żyje, ale byłby przerażony tym wszystkim,” powiedziała Iris.

Źródło: dailymail.co.uk