in

Zacisnął opaskę na pyszczku szczeniaka, bo miał dość szczekania. Dumny z pomysłu podzielił się zdjęciem w sieci.

Z pewnością każdy chciałby być dobrze traktowany. Jednak, zgodnie ze znanym powiedzeniem, wpierw musi traktować tak samo innych. Okazuje się, że jest to prawdą zarówno u ludzi, jak i w świecie zwierząt.

Jeśli zwierzakowi okażemy miłość, z pewnością możemy liczyć na wzajemność. Jednak nie zawsze ludzie są skłonni okazywać uczucia… Dochodzi do znęcania się i traktowania zwierząt jak rzeczy. A przecież one także mają swoje uczucia.

Ten mężczyzna związał pyszczek szczeniaka opaską zaciskową. Powód? Był zbyt szczekliwy…

Jego właścicielką jest kobieta, jednak jej partner nie mógł dłużej słuchać ,,ujadania” pieska. Historia dzieje się w stanie Oregon, w Stanach Zjednoczonych. Zobaczcie zdjęcie poniżej, a uświadomicie sobie, jak mocno związano temu szczeniakowi pyszczek. Nie wyobrażamy sobie, jak ogromny musiał być jego ból…

Najbardziej przerażające w tej historii jest to, że ten potwór nie powiedziałby, że źle postąpił. Dowodem na to jest fakt, iż udostępnił zdjęcie na Internecie.

Jak można się było spodziewać, zyskało ono niemal natychmiast popularność. Ludzie nie bali się wyrażać swojej opinii w tym temacie. A była ona w zasadzie jednoznaczna.

 
Czy to jakiś żart?
 
Mężczyzna opublikował zdjęcie, umieszczając obok niego ten oto opis: ,,Kiedy nie możesz już wytrzymać (niecenzuralne słowo) szczekania!!!!!”
 
Nie przypuszczał, że ludzie zareagują w tak krytyczny sposób i w niedługim czasie usunął swój profil na Facebooku.
 
Policja z Linn Country rozpoczęła dochodzenie w sprawie mężczyzny. Na razie jednak stan zdrowia zwierzęcia pozostaje nieznany. Wierzymy, że jakimś cudem już nie musi cierpieć i że znajdzie nowy dom, w którym będzie kochany.
 
Jeśli również uważasz, że traktowanie w ten sposób zwierząt jest niedopuszczalne, udostępnij ten artykuł.