in

Zrzucili swojego psa z balkonu. Wyjaśnienie właścicieli jest karygodne!

Suczka Celia nie miała szczęścia w swoim życiu. Trafiła do rodziny, która jej nie kochała, nie dbała o nią, a ponadto jeszcze zrzuciła ją z balkonu.

Ratownicy byli załamani, gdy usłyszeli wyjaśnienie właścicieli. Celia przeżyła piekło w bezdusznej rodzinie, jednak jej historia ma szczęśliwe zakończenie.

Ta słodka suczka została wyrzucona z balkonu mieszkania na drugim piętrze przez dziecko do innego dziecka stojącego poniżej. Niestety suczka nie została złapana i wylądowała na betonowej podłodze, a przez to roztrzaskała sobie nogę.

Następnie rodzina skontaktowała się z organizacją PETA (która zajmuje się ratowaniem zwierząt) i poprosiła o pomoc. Jak się okazało rodziny nie było stać aby wyleczyć suczkę, a mimo to nie chcieli jej, ponieważ była według nich „brzydka”.

Niektórzy ludzie nie zasługują na psy i mamy nadzieję, że ta rodzina nigdy więcej nie będzie miała kolejnego zwierzęcia.

PETA zaprowadziła Celię do kliniki weterynaryjnej, niestety diagnoza była okrutna: przednią nogę Celii trzeba amputować.

Jeden z pracowników weterynaryjnego PETA był tak zachwycony tym słodkim psem i jej postawą, pomimo utraty przedniej nogi, że wspierał ją przez cały czas.
„Być może straciła nogę, ale nigdy nie straciła ducha”
 

 
Nie minęło dużo czasu nim suczka znalazła kochającą rodzinę.
„Teraz mieszka z rodziną, która zawsze będzie ją kochać i chronić” – napisała PETA.
 
Zobacz, jak ten słodki pies całuje wszystkich swoich ludzkich przyjaciół.