in

Zostawiła dziecko w aucie i poszła zjeść śniadanie – po powrocie zrozumiała swój okrutny błąd.

Mimo apeli i ostrzeżeń wciąż wielu rodziców popełnia wielki błąd jakim jest pozostawienie dziecka samego w samochodzie. Nie mówiąc o tym, że może się przestraszyć, jeśli rodzica długo nie będzie, lub obudzi się gdy wcześniej spało, to zostawiając je z zamkniętymi szybami, w pełnym słońcu zwyczajnie narażają jego życie.

Niejedno dziecko zmarło już pozostawione w takich warunkach.

Matka z filmiku zostawiła maleńkie dziecko na parkingu przed galerią handlową i poszła zjeść śniadanie z przyjaciółmi. Dziecko spało więc uznała, że te kilkanaście minut jeszcze pośpi.

Ale obudziło się znacznie wcześniej i głośno płakało. Usłyszał je przechodzień, sprawdził wszystkie drzwi i okna, ale były zamknięte. Dziecko było czerwone od płaczu. Osłonił więc tekturą, by słońce nie świeciło prosto na nie.

Zgromadziła się grupka ludzi, a matka nie wracała. Ktoś poszedł poprosić, by przez megafon wezwano matkę maluszka. Gdy przyszła, nagrano właśnie ten film.
 
Przechodnie byli oburzeni jej zachowaniem. Ktoś powiedział: „Głupia matka zostawiła dziecko samo”, ktoś inny dodał: „Matka roku”.
 
Udostępnij ten film, żeby jak najwięcej ludzi uświadomiło sobie, że nie można zostawiać dziecka samego w aucie.