in

Żołnierz odkrył, że żona zdradziła go z 60 facetami. Postanowił dać jej nauczkę.

Choć każdy był zakochany, to nie każdy doświadczył prawdziwej miłości. Wiele relacji kończy się zanim naprawdę się zacznie.

Gorzej, jeśli miłości zabraknie, a związek pozostaje, bo wówczas historia może potoczyć się jak ta poniżej…

Ta para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia. Płomień miłości rozniecił serca, a zmysły mówiły, że są sobie przeznaczeni. Nawet najkrótsze rozstanie było im przykre, a świat poza nimi w ogóle nie istniał. Ale życie nie składa się z samych przyjemności, a także obowiązków. Mężczyzna był żołnierzem i nadszedł rozkaz udania się na misję.

Wobec perspektywy nieuchronnej rozłąki para postanowiła się pobrać.

Jednak zaraz po ślubie zaczęło się dziać coś niepokojącego. Ona miała uporczywe koszmary, zrywała się ze snu z krzykiem, miała napady lękowe i nie mogła spać. Mąż martwił się, więc nakłonił ją żeby skonsultowała się ze specjalistą. Zanim wyjechał zaczęła chodzić na regularne sesje terapeutyczne, które z wizyty na wizytę były coraz dłuższe, a potem także częstsze. Mąż wierzył, że to wszystko dla jej zdrowia.

Zaczęła także wyjeżdżać do innych miast na zakupy. Tłumaczył to sobie zamiłowaniem żony do dbania o wygląd, w końcu była zadbaną i piękną kobietą.

Nadszedł dzień kiedy musiał wyjechać.

Wyjeżdżał z rozdartym sercem i tęsknił zanim jeszcze się rozstali. Żegnali się długo i namiętnie.


 
Pewnego dnia otrzymał telefon od teściowej. Od początku rozmowy prawiła mu kazania, rościła dziwne pretensje. Że oszukał jej córkę, zwodził, że ją skrzywdził, że sprowadził na złą drogę i wiele takich insynuacji. Zupełnie nie rozumiał o co jej chodzi.

W końcu powiedziała wprost, że chodzi jej o to, że on jest gejem.
 
Okazało się, że rodzina i znajomi kobiety byli mniej zaślepieni niż jej zakochany mąż i odkryli, że ona ma wiele romansów. Ciągle spotykała się z innymi mężczyznami i z różnymi była widziana. Kiedy te podejrzenia dotarły do matki, ta natychmiast skonfrontowała je z córką. Kobieta wyznała, że ma prawo sypiać z kim chce, ponieważ jej mąż jest gejem.
 

Żołnierz wrócił z misji wcześniej niż to było zaplanowane. Udał się do małżonki po wyjaśnienia. Ta jednak nie przyznała się do niczego.
 
Żołnierz jednak nie dał się przekonać. Złożył pozew o rozwód z orzeczeniem o jej wyłącznej winie.

W sądzie oczywiście broniła się, że podejrzenia są wyssane z palca i wszystkiemu zaprzeczała. Jednak w międzyczasie wyszło na jaw, że ona jest w ciąży.

Testy na ojcostwo potwierdziły, że to nie mąż jest ojcem dziecka. Kiedy sąd poprosił o wyjaśnienia kobieta kompletnie się w nich zaplątała, a przyparta przez adwokata do muru wyznała, że odkąd poznała swojego męża spała z około 60 mężczyznami. Nie miała też pojęcia kto jest ojcem dziecka.

Sąd nie miał wątpliwości co do winy kobiety.

Straciła wszystko dom, pieniądze, miłość, rodzinę i ojca dziecka.
 

Ta egoistka nie doceniła tego co miała, a przy tym wyrządziła wiele przykrości i bólu innym. Oszukiwała wszystkich by zaspokajać swoje wyuzdane potrzeby, ale kłamstwo ma krótkie nogi i zawsze obraca się przeciwko kłamcy…

Źródło i Fotografie: lifebuzz.com