in ,

Po 13 latach małżeństwa zdradziła męża z jego synem. Ale najgorsze dopiero miało się wydarzyć

Mąż nie mógł uwierzyć w to, czego dopuściła się jego żona. Zdradziła go z synem, ale to nie wszystko. To nie do wiary, że takie historie mają miejsce w rzeczywistości, po tylu latach trwania związku.

Mężczyzna był ze swoją żoną już dobre trzynaście lat, kiedy pewnego razu nakrył ją w łóżku ze swoim synem. To, co stało się później, nie mieści się w głowie zarówno zdradzonemu mężowi, jak i internautom.

Zdradziła go z synem

Marina Bałmaszewa z Kraju Krasnodarskiego jest rosyjską celebrytką, która na swoim Instagramie ma niemalże 480 tysięcy obserwujących. Kobieta chwali się w sieci między innymi swoją zaciętą walką z otyłością czy też operacjami plastycznymi, które przebyła. Jakiś czas temu jednak było o niej głośno z zupełnie innego powodu.

35-latka przez trzynaście lat była z Aleksiejem Szawyrinem. Po ślubie stała się ona nie tylko żoną, ale także matką jednego z pięciorga dzieci swojego męża, w tym jednego chorującego na zespół Downa. Wydawałoby się, że między parą jest wszystko dobrze – do chwili, gdy mężczyzna nie przyłapał kobiety na zdradzie ze swoim 20-letnim synem, Wową.

Mężczyzna podzielił się swoimi przykrymi doświadczeniami z portalem Starhit. Okazało się, że 35-latka uwiodła młodego chłopaka i po trzynastu latach pozornie szczęśliwego związku zdecydowała się pójść z nim do łóżka.

Bałmaszewa powiedziała w sądzie, że dalej chce sprawować opiekę nad dziećmi, jednak nie było już o tym mowy.

Później wyszło na jaw najgorsze – okazało się, że jest w ciąży z 20-letnim synem. Nie zamierzała jednak z tego powodu rozpaczać. Podzieliła się zdjęciami ze swoim kochankiem na Instagramie. Ze swoim mężem, z którym była trzynaście lat, nigdy nie udało jej się zajść w ciążę. Była szczęśliwa.

Blogerka i 20-latek ostatecznie wzięli ślub.

Źródło: Fakt 24