in

Żona Szumowskiego ma już tego dosyć – Zamierza wyjawić całą prawdę.

Łukasz Szumowski i jego rodzina w ostatnim czasie padli ofiarą plotek i doniesień. Krążą pogłoski, że minister zdrowia miał coś wspólnego z udzieleniem dofinansowania spółkom, które należą do jego rodziny.

Żona Szumowskiego ma już tego serdecznie dosyć – mąż zacytował w TVN jej wypowiedź: proszę bardzo, jak chcesz, mogę to ujawnić.

Minister zdrowia znajduje się obecnie na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Cały czas stara się porządkować sprawy, które nie mogą czekać ani chwili.

Plotki, które pojawiają się od jakiegoś czasu wokół jego osoby, to według niego typowa polityczna zagrywka.

Żona chce wyjawić prawdę

Koalicja Obywatelska wydała oświadczenie, w którym zasugerowano, że minister zdrowia ingerował w dotacje spółek swojego brata i żony. Szybko pojawiły się pytania dotyczące ujawnienia majątku. Żona Szumowskiego jest jak najbardziej za – ma już dosyć tego, że rodzina jest o coś oskarżana.

,,Ja naprawdę nie mam nic do ukrycia. Moja żona, podejrzewam, też nie. Rozmawiałem z nią zresztą na ten temat. Ona mówi: proszę bardzo, jak chcesz, mogę to ujawnić. Chociaż jest ona niezależną osobą, bo mamy rozdzielność majątkową od 2008 roku” – mówi minister dla tvn24.pl.

Łukasz Szumowski jest pewien, że plotki na jego temat są powiązane z nadchodzącymi wyborami i mają wymiar czysto polityczny.

,,Zdecydowanie mam dość, głównie bezpodstawnych ataków, ataków tak naprawdę stricte politycznych. Ta sprawa jest znana chyba od trzech lat. Jakoś nigdy nie było na ten temat żadnych pytań, żadnego dochodzenia dziennikarskiego i nagle przed wyborami sprawa jak bumerang wraca” – tłumaczy.

Czy minister zdrowia i jego żona zdecydują się ujawnić majątki?

źródło: tvn24.pl