in ,

Jej 39-letni mąż zmarł na koronawirusa. Wstrząsające nagranie kobiety obiegło już całą sieć.

39-letni policjant przegrał walkę z koronawirusem. Jego żona nie mogła poradzić sobie z jego odejściem i postanowiła zaapelować do wszystkich o to, aby się opamiętali. Nagranie, które trafiło do sieci, wyciska łzy z oczu.

Mężczyzna osierocił dwie córki, którymi od teraz samotnie będzie zajmować się zrozpaczona ukochana. Ciężko przejść obojętnie obok tej historii.

Nagranie, które wstrząsnęło internautami

Na Twitterze Krzysztofa Stanowskiego pojawił się apel, który w momencie przykuł uwagę wszystkich. Historia kobiety, która straciła męża przez COVID-19 zmusza nas do przemyśleń nad swoim zachowaniem. Czy dbamy o siebie i tym samym o swoich bliskich? Czy może wolimy myśleć, że żadnego zagrożenia nie ma?

„Bardzo mocne. Prawdziwa historia prawdziwej rodziny. Do refleksji” – napisał pod opublikowanym przez siebie nagraniem Krzysztof Stanowski.

39-latek, który zmarł na koronawirusa, od 9 lat pełnił służbę w policji. Zmarł nagle, zostawiając całą rodzinę pogrążoną w rozpaczy.

„Uczył grać w piłkę moją córkę, już nie zobaczy taty, który jej zawsze kibicował. Już nigdy” – mówi poruszona żona.

Kobieta postanowiła, że zaapeluje do Polaków o to, aby nie zachowywali się tak, jakby koronawirus nie istniał, tylko wzięli sobie do serca, że nigdy nie wiadomo, jak zachorowanie będzie przebiegać w ich przypadku – mogą przejść je łagodnie, a mogą nie przeżyć. Nie ma żadnej reguły!

„Wirus zabił mi męża. Skąd pewność, że pokonasz COVID? Skąd pewność, że go przeżyjesz? Chcesz zaryzykować?” – pyta w nagraniu.

„Na odejście bliskich nie można się przygotować. Śmierć przychodzi nagle i zostawia jedynie ból. […] Obyś nie miał takiej historii i takich świąt, jakie ja mam teraz. Wszystko zależy teraz od ciebie. Co teraz zrobisz? Zrób wszystko, abyś mógł się spotkać z rodziną za rok” – apeluje.

Koniecznie obejrzyj nagranie poniżej

Źródło: Twitter