in

Po 19 latach szczęśliwego małżeństwa, mąż odkrył szokującą tajemnicę żony – “To niewybaczalne!”

Miłość, szacunek i uczciwość są najważniejszymi elementami sukcesu małżeństwa. Uczciwość jest centralnym fundamentem każdego silnego związku. Ale jak byś się czuł, gdybyś dowiedział się, że osoba, którą tak kochałeś i której ufałeś, okłamała cię przez całe małżeństwo? Taką sytuację przeżył Jean, który był wstrząśnięty, gdy po 19 latach małżeństwa dowiedział się o szokującym sekrecie żony.

W wieku 44 lat, Jean poznał miłość swojego życia w Belgii, Monikę, która miała 27 lat – pobrali się w 1993 roku. W tym czasie kobieta mieszkała w Indonezji, ale chciała rozpocząć wspólne życie w Belgii.

Mężczyzna sporządził więc niezbędne dokumenty. Sąd belgijski miał jednak wątpliwości co do tożsamości kobiety, ale mimo to zaakceptował ich wniosek.

Jean miał już dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa, więc on i Monika zdecydowali, że nie chcą więcej dzieci. Dwoje dzieci Jeana kochało Monikę i darzyło ją wielkim szacunkiem.

Przez wiele lat para prowadziła szczęśliwe i normalne życie. Jean powiedział, że jego żona była bardzo atrakcyjną kobietą. Przez cały okres małżeństwa nie zauważył niczego podejrzanego. Monika stosowała pigułki antykoncepcyjne przez te wszystkie lata, a nawet podczas miesiączki stosowała produkty do higieny kobiecej. Jean nie był świadomy jednej bardzo ważnej rzeczy, którą jego żona ukrywała.

Wszystko było w porządku, dopóki Monika nie została przyjęta do pracy na pełny etat. Potem ich związek się zmienił. Jean powiedział, że ​​Monika stała się zupełnie inną osobą. Zaczęła chodzić do nocnych klubów i wracała nad ranem, zaczęła ubierać się w wyzywające ubrania, co nie miało miejsca wcześniej. Potem zaczęły krążyć dziwne plotki, które zszokowały mężczyznę.

Najstarszy syn Jeana powiedział mu, że krążą pogłoski o Monike, że urodziła się jako mężczyzna. Jean był totalnie zszokowany…

Kobieta przyznała się do swojej wielkiej tajemnicy – rzeczywiście urodziła się jako mężczyzna i przeszła operację zmiany płci.

„W ciągu kilku sekund mój świat się zawalił. Moje serce rozpadło się na strzępy, byłem zszokowany. Poczułem się jakbym był torturowany przez te 19 lat, to zepsuło mi psychikę. To, co Monika zrobiła mi i mojej rodzinie, jest niewybaczalne. Chcę tylko, żeby odeszła z mojego życia”. – powiedział Jean.

Jean przechodzi obecnie leczenie psychiatryczne z powodu szokującego objawienia swojej żony. Trwa unieważnienie ich związku, ale sądy belgijskie nie zezwoliły Jeanowi na eksmisję Moniki z domu rodzinnego.
 
A Ty co byś zrobił, gdybyś był w butach Jeana?

Źródło: elitereaders.com