in

Ukraińscy żołnierze nie tracą poczucia humoru. To nagranie zaskoczyło internautów.

Atak Rosji na Ukrainę trwa już 66. dzień. Nasi sąsiedzi robią wszystko, co w ich mocy, aby bronić swojej ojczyzny. Jak się okazuje, nie brakuje im przy tym poczucia humoru.

Do sieci trafiło nagranie, na którym możemy zobaczyć ukraińskiego wojskowego chwalącego się swoimi umiejętnościami w skate parku. Internauci są zdumieni tym, że potrafi w tym trudnym czasie pozwolić sobie na chwilę rozrywki.

Ukraiński wojskowy na deskorolce

Ogrom cierpienia, z którym nasi sąsiedzi mają do czynienia na co dzień, nie mieści się w głowie. Młodzi mężczyźni oddają życie w obronie swojej ojczyzny. Nic nie wskazuje na to, że ten koszmar lada moment dobiegnie końca.

Ukraińcom nie brakuje jednak pogody ducha. W sieci możemy znaleźć na to mnóstwo dowodów w postaci fotografii czy też nagrań.

27 kwietnia pojawiło się niezwykłe wideo ze skate parku. Żołnierz postanowił na chwilę odłożyć karabin i zaczął jeździć na deskorolce.

Internauci podziwiają zarówno jego umiejętności, jak i poczucie humoru w obliczu tragedii, z jaką przyszło mu się mierzyć.

„Nie wiem, jak oni zachowują poczucie humoru w tak strasznych okolicznościach. Niesamowici ludzie” – czytamy w komentarzach.

Obejrzyj nagranie poniżej!

Źródło: o2.pl