in

Para wyszła z domu i udała się na kolację. To, co zastała w nim po powrocie, nie mieści się w głowie!

Kiedy ludzie wychodzą ze swojego domu każdego dnia, aby pójść do pracy, załatwić różne sprawy na mieście lub wybrać się na randkę, nie przypuszczają, że coś złego może stać się podczas ich nieobecności. Jednak czasami mogą mieć miejsce nieprawdopodobne sytuacje, które dosłownie nie mieszczą się w głowie!

Mike Cox i jego żona dobrze się bawili podczas kolacji w restauracji, zupełnie nie zdając sobie sprawy, co dzieje się w ich domu.
Po powrocie małżeństwo weszło do swojego domu i dosłownie osłupiało… W ciągu zaledwie kilku godzin, ich dom w Kolorado został totalnie zniszczony.

Szyby były roztrzaskane a meble zostały zniszczone, nawet ściany były uszkodzone. Jednak to nie była zwykła siła natury, która stała za tym całym bałaganem.
Puste butelki po piwie, które zaśmiecały podłogę, powiedziały Mike’owi wszystko, co powinien wiedzieć.

Kiedy rodzice są nieobecni, nastolatkowie zazwyczaj organizują huczną imprezę w domu. Tylko w tym przypadku te dzieci, które włamały się do domu Mike’a i dobrze się bawiły, nie miały z nim nic wspólnego – byli zupełnie obcy!

Mike był oszołomiony, kiedy odkrył, że ponad 300 nastolatków nie tylko włamało się do jego domu i wypiło tam cały alkohol, ale również zamieściło zdjęcia swoich ataków w mediach społecznościowych. Mike jeszcze nie dawno robił remont, a szkody jakie wyrządziły te dzieciaki oszacowano na tysiące dolarów.

Jego dom był wystawiony na sprzedaż w internecie – dzieciaki widząc ogłoszenie zapewne pomyślały sobie, że stał on po prostu pusty i zorganizowały tam imprezę niczym w filmie „Projekt X”.