fot. freepik, Facebook, Grzyby moja pasja
in ,

Nie do wiary, co znalazł w lesie. Lawina komentarzy pod zdjęciem

Wielu entuzjastów zbierania grzybów z niecierpliwością wyczekuje na rozpoczęcie sezonu grzybowego, a ich pasja zyskuje na popularności wśród społeczności internetowej. Niemniej jednak, czasami los skrywa niespodzianki dla tych, którzy wyruszają na grzybobranie.

Przypadkowym odkryciem podczas jednej z takich wypraw był niezwykły i zaskakujący obrazek udostępniony przez jednego z miłośników grzybów – natrafił on na ogromnego zaskrońca.

Niezwykłe spotkanie

Zwykle grzybobranie jest aktywnością, która może być relaksująca i satysfakcjonująca dla amatorów natury. Większość grzybiarzy wybiera się do lasu w nadziei na znalezienie smacznych i różnorodnych grzybów, czerpiąc przyjemność ze spaceru wśród przyrody. Niemniej jednak, nie zawsze otrzymuje się wyjątkowe wrażenia podczas takiego wyjścia.

W przypadku opisywanego zdarzenia było zupełnie inaczej. Grzybiarz, pełen entuzjazmu i gotów na kolejne typowe poszukiwania grzybów, natrafił na coś zupełnie nieoczekiwanego. Wśród zwyczajnego poszukiwania grzybów znalazł się nagle w obliczu fascynującego odkrycia – spotkał olbrzymiego płaza. Miało to miejsce w miniony weekend.

Zdjęcie znaleziska trafiło do sieci i wywołało niemałe poruszenie wśród internautów.

„Dzisiejsze zbiory w lubelskim” – pisał pan Łukasz.

Pod zdjęciem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy:

„Ładny. Spotykałam zawsze małe. Nie myślałam, że zaskroniec może być tak duży” – czytamy.

„Dorosła samica ma ok. 2 metry według encyklopedii. Osobiście mało na zawał nie zeszłam, bo takie 2 metry spod nóżek mi myknęły. A jakie to ciekawskie, parę kroków odpełzła i obserwacja. Szkoda, że komórki nie miałam” – dodał ktoś inny.

Spójrz na zdjęcie poniżej!

fot. Facebook, Grzyby moja pasja
Źródło:o2.pl