fot. tiktok/ kacieandco
in ,

Postanowiła rozciąć kanapę, bo zgubiła pilot do TV. Takiego znaleziska się nie spodziewała

Pewna kobieta, rozcinając kanapę, spodziewała się znaleźć jedynie brakujący element. To, co zobaczyła, wywołało ciarki na jej plecach.

Kiedy kobieta znana jako @katieandco zgubiła pilota do telewizora, postanowiła rozpocząć intensywne poszukiwania. Przesuwając kanapę, influencerka odkryła nieznane dotąd skarby – starą żywność, zabawki i śmieci, które zbierały się w szczelinach. Wszystko to zostało ukazane na nagranym przez nią filmie, w którym zdeterminowana mama dzielnie rozcina tył kanapy, by ujawnić tajemnicze zawartości.

Szokujące znalezisko

@kacieandco Ya’ll asking for the original sound… brace yourselves. Part 2 coming soon!!🤢😫 #cesareansectional #momlife #ew ♬ original sound – Kacie

Influencerka @katieandco miała nie lada niespodziankę podczas poszukiwania pilota do telewizora. Kiedy rozsuwała materiał kanapy w celu odnalezienia zguby, jej oczom ukazał się niezwykły widok – opakowania po jedzeniu, zabawki i nawet ładowarka. Wszystko to schowane między poduszkami i szczelinami kanapy. TikTokerka nagrała swoje odkrycie i dzieli się nim z internautami.

„O mój Boże, co jest…to obrzydliwe!” – powiedział ukochany kobiety.

„Co było w kanapie? Owocowe przekąski. Opaski do włosów. Kilka biustonoszy. Trochę ubrań dla maluchów, nie mam już maluchów. Co jeszcze? Dwa piloty. Samochody Hot Wheels. Buty Barbie, małe, ale potężne. Mnóstwo dziecięcych rzeczy” – przyznała TikTokerka.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!