in ,

Przeleciał dronem nad turbiną wiatrową. Nagranie rozeszło się w sieci z jednego zabawnego powodu!

Posiadanie drona to wspaniała rzecz – można sobie badać całe niebo i zobaczyć rzeczy, których nie moglibyśmy zobaczyć bez niego!

Właśnie to, zamierzał zrobić ten właściciel drona, gdy odpalił swój sprzęt w Rhode Island. Piękna sceneria i nabrzeża były idealne do filmowania i dzielenia się ze światem. Jednak operator drona nie spodziewał się, że lecąc obok turbiny wiatrowej, doświadczy tak niespotykanego a zarazem zabawnego widoku.

Operator przeleciał dronem nad brzegiem nabrzeża i zauważył, że drzwi do turbiny wiatrowej są otwarte. Może ten potężny wiatr otworzył je, a może ktoś pracował nad mechaniką wewnątrz turbiny? Ten mały szczegół wzbudził w nim zainteresowanie i postanowili zbadać sprawę, lecąc dronem na sam szczyt turbiny.

Gdy doleciał już na samą górę, dostrzegł człowieka opalającego się na samym szczycie turbiny. To była jego idealna kryjówka, aby uciec od stresów codziennego życia, a teraz został na tym przyłapany. Miejmy nadzieję, że był pracownikiem obsługi technicznej i wiedział, jak bezpiecznie odpocząć na szczycie turbiny – nikt inny nie powinien próbować tego typu rzeczy!

Na wideo poniżej zobaczycie jak facet zareagował na szpiegującego go drona.