in

Znalazła tajemniczy list między deskami podłogi. Zaczyna czytać i nie może powstrzymać łez.

Zakup starego domu i odkrywanie jego sekretów może okazać się niezwykłym i fascynującym doświadczeniem.

Tak właśnie było dla Melissy Fahy, która podczas remontu pomiędzy deskami podłogi znalazła list datowany na 1945 rok.

Remont

Melissa Fahy i jej mąż niedawno kupili dom w New Jersey i przeprowadzali w nim gruntowny remont, by móc w nim zamieszkać. Między deskami w podłodze Melissa zauważyła skrawek papieru. Kiedy go wyciągnęła, zobaczyła, że to koperta, a w środku list. List, który został napisany 72 lata temu…

List datowany był na maj 1945 roku… czas II wojny światowej. To był list miłosny napisany przez Virginię Christoffersen, adresowany do jej męża Rolfa E. Christoffersena, który w tamtym czasie służył w norweskiej marynarce wojennej.

Virginia napisała: „Kocham Cię Rolf, tak jak kocham ciepło słońca. Tym właśnie jesteś w moim życiu – słońcem, wokół którego wszystko inne się obraca.”

Postanowiła odnaleźć właściciela
 
Melissa była tak wzruszona treścią listu i całą sytuacją. Postanowiła sprawdzić czy para jeszcze żyje i zwrócić im ten piękny list. Napisała na facebooku post i w niedługim czasie udało jej się odszukać rodzinę Christoffersenów.
 
Rolf ma 96 lat, Virginia niestety zmarła. Rolf nigdy nie dostał tego listu. Melissa wysłała list, ale przez internet widziała jak córka Rolfa przeczytała mu go na głos. List od jego ukochanej żony, która już nie żyła, a która napisała go tak dawno temu…
 
Kiedy Melissa zobaczyła ile ten list znaczy dla Rolfa i jego dzieci nie umiała ukryć wzruszenia…
 

 
Jeśli nie wierzysz w prawdziwą miłość, która jest w stanie przetrwać próbę czasu, koniecznie zobacz poniższy filmik:
 

 
Podziel się z innymi tą piękną historią!