in

Zdarza ci się choć jedna z tych rzeczy? Jeśli tak, chce skontaktować się z tobą bliski zmarły

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, czy bliski zmarły chce się z tobą w jakiś sposób skontaktować, powinieneś wiedzieć o pewnych znakach. Dostrzegasz któryś z nich w swoim codziennym życiu? Może się okazać, że ktoś, kogo już nie ma, próbuje ci coś powiedzieć.

O jakich znakach mowa? Koniecznie je poznaj!

Znaki, których warto nie przegapić

Śmierć bliskiej osoby zmusza do zadania sobie wielu pytań, między innymi o sens życia i o to, co jest po śmierci. Wiele osób nie ma wątpliwości co do tego, że zmarli przekazują nam pewne znaki. Mogą pojawiać się w snach lub sprawiać, że zauważymy dziwne rzeczy, które nie powinny mieć miejsca.

Jakie sygnały mogą świadczyć o tym, że zmarły próbuje się z nami skontaktować?

SNY

Kiedy śnimy, widzimy obrazy składające się z naszych wspomnień i myśli, często zupełnie absurdalne. Czasami w snach pojawiają się zmarli, chcąc nam coś powiedzieć. Jeśli są smutni i zaniepokojeni, najprawdopodobniej powinniśmy uważać – coś złego może stać się w naszym życiu.

MIGAJĄCE ŚWIATŁA

Jeśli wyłączył się telewizor w twoim domu albo światła zaczęły dziwnie migać, możesz podejrzewać, że nie jest to przypadek…

ZATRZYMANY ZEGAR

Niektórzy są zdania, że zatrzymany zegar jest zapowiedzią nieszczęścia i nadchodzącej śmierci. To także sygnał, że zmarły bliski wciąż jest gdzieś obok.

SPADAJĄCE PIÓRA

Według wielu osób, jeśli pod naszymi stopami pojawiają się pióra, to znak, że czuwają nad nami anioły.

DZIWNA ZMIANA TEMPERATURY

Jak czytamy na portalu kobieta.pl, jeśli zauważamy zmianę temperatury w pomieszczeniu, do której doszło bez naszego udziału, niewykluczone, że jest za to odpowiedzialny zmarły bliski.

Źródła: www.kobieta.pl, www.onet.pl