źródło: TikTok/@boogeyman0302
in

Zamarł, gdy zobaczył to na samochodzie córki. Teraz ostrzega młode kobiety

Pewien mężczyzna zauważył, że na samochodzie jego córki znalazł się dziwny znak. Uznał, że nie może tego zignorować. Wszystko wskazywało na to, że może ona paść ofiarą porywaczy.

Swoim niepokojącym odkryciem podzielił się na TikToku. Chciał ostrzec młode kobiety przed zagrożeniem. Jeśli zauważysz na swoim aucie opaskę zaciskową, należy zgłosić to na policję.

Uważaj na ten znak

Córka TikTokera pracuje na nocną zmianę, dlatego często jej praca kończy się dopiero o 3. Droga powrotna do domu zajmuje jej ponad godzinę. Nie ma wątpliwości co do tego, że nie jest to bezpieczna pora.

Tata kobiety któregoś razu spostrzegł na jej samochodzie dziwny znak. Postanowił podzielić się swoim odkryciem na TikToku, gdy podobna sytuacja zdarzyła się kilka razy z rzędu.

„To już trzeci poranek z rzędu, kiedy znalazłem jeden z nich na jej samochodzie w dokładnie tym samym miejscu. Tylne drzwi pasażera” – mówił mężczyzna, wskazując na opaskę zaciskową.

I dodał:

„Nie wiedziałem, co to jest. Po prostu ciągle ją odcinałem”.

Mężczyzna był bardzo zaniepokojony, dlatego postanowił zadzwonić do brata, który jest policjantem.

„Zrobił się wyjątkowo milczący. Powiedział: „Co ty właśnie powiedziałeś?”” – mówił TikToker.

Szybko okazało się, że takie opaski są umieszczane na autach przez sutenerów.

„Opaska jest znakiem dla każdego, kto jest częścią organizacji handlu seksualnego, albo porywaczem. Daje im znać, że właścicielka samochodu jest bezbronna, sama i jest łatwym celem. Tak więc, jeśli znasz nastoletnie dziewczyny, które wracają późno w nocy, sprawdź ich samochód każdego ranka. Szukaj zacisku lub czegokolwiek, co się wyróżnia, i natychmiast to usuń” – wyjaśnił.

@boogeyman0302

♬ original sound – Boogeyman0302

Podziel się tą ważną informacją z innymi!