fot. instagram/@angela_.ruizz
in

Na pogrzebie nagle doszło do czegoś niewiarygodnego. Wszystko się nagrało. To znak z zaświatów?

Pogrzeb to bez wątpienia najsmutniejsza uroczystość, w jakiej przychodzi nam uczestniczyć. Towarzyszy jej rozpacz i próba zrozumienia, dlaczego akurat ta ukochana osoba musiała opuścić świat.

Pewien mężczyzna nie mógł poradzić sobie ze śmiercią swojej mamy. Płakał na pogrzebie, kiedy nagle wydarzyło się coś, co pozostanie na długo w pamięci żałobników. Biały gołąb wypuszczony na wolność usiadł na jego głowie i nawet nie próbował się oddalić. Do sieci trafiły nagrania i zdjęcia z tej niesamowitej chwili.

Biały gołąb

Parę dni temu na TikToku Angela Ruiz opublikowała nagranie, które wstrząsnęło tysiącami ludzi. Widzimy na nim żałobników pogrążonych w smutku. Podczas pogrzebu najbliżsi zdecydowali się wypuścić dwa gołębie nad grobem zmarłej kobiety.

Jeden z ptaków odleciał, podczas gdy drugi niespodziewanie usiadł na głowie zapłakanego syna. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Żałobnicy wstrzymali oddech.

Gołąb nie odleciał nawet w chwili, gdy zaczęły się nim interesować małe dzieci. Szybko uznano to za znak, który daje mama swojemu synowi z zaświatów. Przypomnijmy, że biały gołąb symbolizuje macierzyństwo, nadzieję, dobro i miłość.

Świadkowie całego zajścia zaczęli wymieniać się podobnymi doświadczeniami. Ptaki niejednokrotnie uczestniczyły w pogrzebach, co zawsze wygląda jak prawdziwy cud.

„Matczyne uczucie zostało z nim do końca. Mam nadzieję, że ten gest dał mu spokój i nadzieję” – pisze internautka.

Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej:

@angela_.ruizz

##mothersday ##missyou ##tia🕊❤️ ##loveyou

♬ Dancing in the Sky – Beverly Ann

Źródło: Tik Tok