in

Uda Ci się znaleźć psa na tym zdjęciu w mniej niż 6 sekund? Sprawdź swoją spostrzegawczość

Każdy kto ma psa, wie jak szybko nasz czworonóg potrafi zniknąć z pola widzenia. Właściciele psów doskonale zdają sobie sprawę, że ich pupilek potrafi zlewać się z otoczeniem jak kameleon. Dlatego też, internauci często zamieszczają zdjęcia swoich zwierzaków, gdzie trzeba odnaleźć ukrytą postać czworonoga. Czy uda Ci się odnaleźć psa na poniższym zdjęciu w ciągu sześciu sekund? Tylko najbardziej spostrzegawczy będą w stanie podołać temu wyzwaniu.

Gdzie schował się pies?

To nie lada wyzwanie, wymagające wnikliwości i uważności. Pokój, na którym znajduje się zwierzę, jest bowiem dość zabałaganiony, co utrudnia zadanie. Możliwości, gdzie pies mógł się schować, jest wiele – czy leży na łóżku, pod niebieską narzutą, a może obok poduszki? A może ukrył się pod biurkiem lub w stosie ubrań?

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w tym zadaniu, spójrz na zamieszczone poniżej zdjęcie i skoncentruj się na poszukiwaniach swojego małego przyjaciela. Czy uda Ci się go odnaleźć? Pamiętaj, że masz na to tylko sześć sekund!

Jeśli nie udało Ci się go zobaczyć, nie martw się – piesek ukrył się między granatowym fotelem, a parą niesfornie rzuconych na podłogę butów.

Rozwiązanie znajdziesz na poniższym obrazku, gdzie uwydatniliśmy zwierzę, by ułatwić Ci poszukiwania.

Źródło: reddit