in

Na obrazku jest aż 12 błędów – zaledwie 3% ludzi potrafi wskazać wszystkie

Obrazek, który pojawił się na facebookowym profilu Isolation Nation, pochodzi z lat 50. XX wieku. Ponownie wywołał ogromne zainteresowanie wśród internautów, którzy postanowili zmierzyć się z ciekawą zagadką.

Znajdź 12 błędów

Ilustracja zawiera aż 12 błędów, choć z pozoru wygląda normalnie i nic nie wzbudza naszych podejrzeń. Okazuje się, że tylko 3 procent osób znajduje wszystkie błędy na obrazku. Sprawdź, czy się do nich zaliczasz!

Na obrazku widzimy rodzinę, która zgromadziła się w salonie i wykonuje rozmaite czynności. Na pierwszy rzut oka ciężko podejrzewać, że nie jest to normalna sytuacja. Dopiero gdy dostrzeżemy błędy, pojmiemy, z czym mamy do czynienia. To naprawdę ciekawe zadanie, które zmusi każdego do uważności i koncentracji! Większość osób znajduje zaledwie trzy błędy i rezygnuje z dalszej zabawy. Musimy naprawdę skupić się na szczegółach – w tym tkwi tajemnica.

Znajdź 12 błędów na rysunku poniżej:

Rozwiązanie zagadki

Ile błędów udało ci się znaleźć? Mamy nadzieję, że wszystkie! Na zdjęciu poniżej zostały one zaznaczone. Są to: lustro zawieszone tylko na jednym łańcuszku; dymiący kominek elektryczny; lampa naftowa podłączona do prądu; kot w klatce dla ptaków; obraz na ścianie zawieszony do góry nogami; szkła w okularach chłopca różnego kształtu; stolik kawowy bez nóżek z drugiej strony; mężczyzna na kanapie czytający odwróconą gazetę; dziewczynka mieszająca herbatę nożem; kromka chleba nie odpowiadająca kształtem bochenkowi; kobieta nalewająca herbatę na stół, a nie do filiżanki; czajnik z herbatą pozbawiony uchwytu.

źródło: Facebook Isolation Nation