in

Rząd podjął nagłą decyzję – od 6 czerwca czekają nas wielkie zmiany.

Już 6 czerwca nadejdą nowe zmiany, które dla wielu Polaków okażą się bardzo istotne. Rząd podjął decyzję nagle – nikt się tego nie spodziewał. Z tego, co podają media, wynika, że klamka zapadła. O czym mowa?

Kolosalna zmiana od 6 czerwca

Od jakiegoś czasu w Polsce znoszone są powoli ograniczenia, które zostały wprowadzone po to, by nie doszło do rozprzestrzeniania się koronawirusa. Rząd za wszelką cenę chce odmrozić gospodarkę tak, aby nie doprowadzić do jej upadku. Polacy już 6 czerwca pożegnają kolejny zakaz.

Fakt informuje, że dojdzie do otwarcia między innymi miejsc do biwakowania i ścieżek edukacyjnych. Pomimo otwarcia lasów i parków do tej pory były one zamknięte. Polacy od najbliższej soboty w końcu będą mogli pójść na place zabaw, wiaty, miejsca do biwakowania, ścieżki edukacyjne czy miejsca do aktywnego wypoczynku.

,,W sobotę 6 czerwca zostaną otwarte i te obiekty. Odbędzie się to w ramach kolejnego – czwartego – etapu odmrażania polskiej gospodarki” – mówi resort środowiska, jak podaje Fakt.

,,Likwidacja zapisów o zamknięciu małej infrastruktury jest możliwa dzięki wysiłkom rządu i wszystkich Polaków w walce z COVID-19. Osobiście się starałem, by otwarcie nastąpiło jak najwcześniej, z drugiej zaś strony by maksymalnie zabezpieczyć zdrowie spacerowiczów” – wyjaśnia Michał Woś, szef resortu środowiska.

Pomimo znoszenia kolejnych obostrzeń, każdy z nas powinien zadbać o swoje bezpieczeństwo!

Podziel się tymi informacjami z innymi.

Źródło: Fakt.pl