in

Tygodniami narzekała na mdłości i bóle głowy. Przyczyna objawów była tuż za ścianą, przerażające!

Pewna Amerykanka podzieliła się na TikToku historią, obok której nikt nie zdoła przejść obojętnie. Czuła w swoim mieszkaniu dziwny zapach, nie mogła pozbyć się robaków, ciągle miała bóle głowy i mdłości – nie spodziewała się, że przyczyna jej problemów jest tuż za ścianą.

Gdy prawda wyszła na jaw, kobieta zamarła. Brzmi to jak historia rodem z horroru! Wydarzyła się jednak naprawdę, w Los Angeles w maju 2020 roku.

Przerażające odkrycie

Mieszkanie Reagan miało zaledwie 23 metry kwadratowe i kobieta praktycznie nie opuszczała go podczas lockdownu. Nie było to jednak łatwe, zważając na problemy, które pojawiły się nie wiadomo skąd. W mieszkaniu dziwnie pachniało i wciąż, pomimo sprzątania go na błysk, gnieździły się robaki.

Dziewczyna nie miała pojęcia, co się dzieje. Do tego doszło złe samopoczucie. Bolała ją głowa i miała mdłości. Tygodniami żyła z myślą, że te objawy to po prostu wina zamknięcia. Jednak ostatecznie wszystko zaczęło się ze sobą łączyć.

Reagan postanowiła opowiedzieć administracji o swoich problemach. Doszła do wniosku, że stoi za tym któryś z jej sąsiadów. Uznała, że może komuś zdechło zwierzę. Prawda okazała się być jednak zupełnie inna.

Jej sąsiad, który mieszkał tuż za ścianą, zmarł na atak serca i kobieta praktycznie spała przy rozkładających się zwłokach. Dziewczyna niedługo potem wyprowadziła się.

 

@reaganbayleeReply to @emma_young2019 here we go part 1 of the wildest thing that’s ever happened to me #storytime♬ original sound – Reagan Baylee

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl