in

Odciął sobie uszy i nos, by zostać kosmitą. Nie do wiary, jak wyglądał przed metamorfozą!

Ludzie mają różne marzenia. Zdarzają się takie, które nie są zrozumiałe dla większości osób. Z pewnością tak też było w przypadku mężczyzny, który postanowił, że za wszelką cenę zostanie kosmitą. Przeszedł wiele operacji, które sprawiły, że dziś jest nie do poznania. Wiąże się to jednak z budzeniem postrachu wśród ludzi. Mama mężczyzny nie zamierza jednak oceniać swojego syna.

Czarny kosmita

Anthony Loffredo to mężczyzna, który obrał sobie za cel zostanie kosmitą. Żeby wyglądać jak mieszkaniec odległej galaktyki, odciął sobie nos i uszy oraz poddał się korekcie ust. Choć ludzie są przerażeni, gdy go widzą, jego mama kocha go takim, jaki jest. Kobieta jest zdania, że jeśli tego naprawdę chce jej syn, trzeba go wspierać.

Mężczyzna bardzo docenia wsparcie mamy. Pod jednym ze zdjęć na Instagramie napisał:

„Mama mówi, że to nieprawda – nie ma koszmarów, kiedy na mnie patrzy. Udaje mi się wywołać uśmiech na jej twarzy, a dla mnie to jedno z największych zwycięstw. Matka nigdy nie ocenia swojego syna.”

Kosmita ma swoich fanów, którzy bardzo ciepło zareagowali na jego wpis o mamie. Pod zdjęciem jest już prawie 40 000 polubień. Nie brakuje również pozytywnych komentarzy:

Ona zawsze będzie cię kochać takim, jakim jesteś.

Ktoś inny napisał:

Dla mamy zawsze będziesz jej maleństwem.

Anthony poddał się zabiegom odcięcia uszu i nosa, a także usunięcia górnej wargi. Poza tym rozciął końcówki języka na dwie części, przez co wygląda on jak język węża. Ma to jednak swoje wady, bo utrudnia mu jedzenie i mówienie.

Mężczyzna ma wytatuowaną całą twarz na czarno, razem z gałkami ocznymi. W jego głowę wszczepione zostały również implanty mające przypominać wypustki. To nie jest jednak ostatnie słowo „kosmity”. Przed mężczyzną jeszcze sporo zabiegów w ramach projektu „Black Alien Project”. Do tej pory zrealizowano go w jedynie 23 procentach.

32-latek planuje pozbyć się skóry ze swojego ciała i zastąpić ją metalem. Ma dojść także do modyfikacji rąk, nóg, palców i tyłu głowy.

Tak mężczyzna wyglądał przed przemianą:

Co ciekawe, nie wszystkie elementy swojej przemiany Anthony mógł zrealizować we Francji. Część operacji było nielegalnych, więc wyjechał do Barcelony. Nie jest wiadome, ile pieniędzy kosztowały te operacje. Można się jednak spodziewać, że nie jest to mała suma.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródła: www.o2.pl, www.eska.pl, menway.interia.pl