in

Tylko na chwilę spuściła córkę z oczu na zakupach. Teraz ostrzega rodziców przed niebezpieczeństwem

Pewna młoda mama uznała, że musi ostrzec wszystkich przed niebezpieczeństwem, które może w momencie doprowadzić do tragedii. Opisała wstrząsającą sytuację, która przydarzyła się jej podczas zakupów z dzieckiem. Wszystko za sprawą żetonu z wózka sklepowego. O tym powinien wiedzieć każdy rodzic!

Nie ma wątpliwości co do tego, że dziecko wystarczy tylko na chwilę spuścić z oka, aby pojawiło się zagrożenie, dlatego tak ważne jest, aby zawczasu zdawać sobie sprawę z tego, czego lepiej unikać i na co uważać. Internauci łapią się za głowę i dziękują młodej mamie za to, że uświadomiła im tę jedną ważną kwestię.

Żeton z wózka sklepowego

Pewna mama jak zwykle wybrała się na zakupy ze swoim małym dzieckiem. Podczas gdy mama pakowała kolejne produkty do wózka, nagle jej córeczka zaczęła się dusić i wymiotować.

Przerażona kobieta nie miała pojęcia, co się stało i co robić. Ostatecznie rzuciła wszystko i pobiegła do najbliższej przychodni. Tam okazało się, że dziecku coś utknęło w gardle i konieczne jest udanie się na ostry dyżur.

Dziecko trafiło do szpitala, gdzie natychmiast zostało poddane operacji. Jak się okazało, w gardle dziewczynki utknął żeton sklepowego wózka. Mama po prostu nie mogła w to uwierzyć.

Po zabiegu laparoskopowym, który trwał łącznie 20 minut, lekarze usunęli żeton z ciała dziecka. Gdyby nie szybka reakcja mamy i lekarzy, dziecko mogłoby nie przeżyć. Całe szczęście, jest całe i zdrowe.

Mama jednak nie może sobie darować tego, że na chwilę spuściła córeczkę z oczu. Opublikowała na Facebooku zdjęcie rentgenowskie ze szpitala i opisała historię, która do dziś spędza jej sen z powiek. Ostrzegła wszystkich rodziców przed ogromnym zagrożeniem, z którego sama wcześniej nie zdawała sobie sprawy.

„Mam jeden żeton przy moich kluczykach. Będę teraz o tym pamiętać! Dziękuję za udostępnienie i cieszę się, że twoja córka ma się dobrze” – napisała internautka, dziękując kobiecie za ostrzeżenie.

Źródło: Parenting, www.thesun.co.uk