fot. Facebook/ Things You Don't Know
in

Zerwał z dziewczyną w nietypowym miejscu. Wideo wprawiło internautów w osłupienie

Zrywanie relacji – czy to przyjaźni, czy związku miłosnego – jest częścią naszego życia, choć niewątpliwie jedną z najtrudniejszych. Ta nieunikniona, choć często bolesna, część doświadczenia ludzkiego, bywa zarówno wyzwaniem, jak i szansą na nowy początek. Czy to wynik niezdrowych wzorców, toksyczności, czy po prostu zmiany kierunków w życiu, zrywanie może być procesem skomplikowanym, pełnym emocji i wymagającym od nas dużej odwagi.

Czasami miejsce, które zostaje wybrane do powiedzenia drugiej osobie, że to koniec, bywa bardzo nieoczywiste…

Myślała, że to romantyczna randka

Niezwykłe okoliczności zakończenia pewnego związku przyciągnęły uwagę – rozstanie zaszło w trakcie jazdy na kolejce górskiej. Wideo ukazuje parę, mężczyznę i kobietę, siedzących razem w jednym z wagoników na znacznej wysokości. Mężczyzna wydaje się być wystraszony, z nerwowością przypatruje się otoczeniu, podczas gdy kobieta usiłuje go uspokoić, zapewniając go, że wszystko jest w porządku i delikatnie dotykając jego ręki. W chwili, gdy kolejka górska rusza, mężczyzna wyraża swój sprzeciw, krzycząc, że nie chce kontynuować tej przejażdżki.

„O mój Boże, chcę zerwać! Chcę się rozstać!” – wykrzyczał chłopak.

Kobieta była bardzo zaskoczona jego komunikatem. Ekscytująca chwila natychmiast zamieniła się w koszmar.

„Nie jest z nami w porządku! Nie zmuszaj mnie do tego! Zawsze zmuszasz mnie do robienia g*wna, którego nie chcę robić!” – usłyszała partnerka.

Nie wiadomo, co stało się dalej i czy aby przypadkiem film nie był tylko żartem kobiety, z zawodu reżyserki i jej chłopaka-komika.

„Nie wywieraj presji na ludziach, na których ci zależy, żeby czuli się niekomfortowo” – piszą internauci pod wideo, którzy nie dziwą się, że mężczyzna zerwał z ukochaną.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!