in

Zenek Martyniuk przyłapany za ladą stacji benzynowej. Nie do wiary, co tam wyrabiał.

Co Zenek Martyniuk robił na stacji benzynowej? Tego nikt się po nim nie spodziewał. Do sieci trafiło szokujące zdjęcie gwiazdora. Wokalista postanowił się z tego wytłumaczyć w wywiadzie.

Nie ma wątpliwości co do tego, że Zenek Martyniuk doskonale radzi sobie w show-biznesie, więc jak to się stało, że przyłapano go na stacji benzynowej w stroju pracownika, kiedy obsługiwał klientów? Fani po prostu nie mogą w to uwierzyć.

Gwiazdor disco polo pracownikiem stacji benzynowej

Zenek Martyniuk nie jest osobą, która może narzekać na kryzys finansowy, nawet w czasach pandemii koronawirusa. Już niebawem wystąpi w “Sylwestrze marzeń” stacji TVP. Dostanie za to największą stawkę ze wszystkich.

“Telewidzowie kochają disco polo, a Zenka w szczególności. Nikt tak jak on nie rozbawi ludzi. Szefostwo jest pewne, że w czasie występu Zenka będzie rekordowa oglądalność, stąd gwiazdorska stawka dla niego – 50 tysięcy złotych” – mówi osoba związana z TVP w rozmowie z w rozmowie z „Plotkiem”.

Fani nie muszą się obawiać, że ich ulubieniec będzie borykał się z biedą, więc tym bardziej doznali szoku, kiedy na Instagramie na koncie o nicku stradale_classics pojawiło się zdjęcie gwiazdy disco polo w stroju pracownika stacji benzynowej. Dlaczego Zenek Martyniuk obsługiwał pracowników stacji? Jak się okazało, ma być to częścią nowego programu komediowego, który już niedługo zobaczymy w Dwójce.

“W ubiegłym tygodniu nagrywałem pierwszy odcinek takiego kabaretowego programu Dwójki. Szykuje się taki świetny program, przeplatany rozmową ze mną. Naprawdę rewelacyjny program na święta” – zachęca widzów Martyniuk.

Kabaretowy program z udziałem gwiazdora będzie miał swoją premierę 27 grudnia o godzinie 20:00 na antenie stacji TVP2.

“Wystąpię w roli praktykanta, który zdobywa doświadczenie na stacji benzynowej. Niewielka rola, ale wyzwanie duże. Trochę będę nabierał ludzi, jak to się mówi popularnie „wpuszczał ich w maliny”” – zapowiada gwiazdor.

Źródło: Jastrząb Post